Vánoční pohoda s iNELS

Holešov, 13. prosince 2018 – Málokdo si dokáže představit vánoční čas bez světel, svíček, lampiček či rozsvíceného stromečku. Světlo k Vánocům prostě odjakživa patří a je jedním z jejich symbolů. Technologie jdou ale kupředu a nabízí nám nové možnosti, jak si tento kouzelný čas ještě více zpříjemnit. Přichází s nimi například skupina ELKO EP, která má ve svém portfoliu hned několik chytrých řešení.

Snad každý rodič řeší o Štědrém večeru problém, jak nenápadně rozsvítit stromeček ve stejný čas, kdy „přijde Ježíšek“. Velmi elegantní a přesto jednoduché řešení nabízí multifunkční spínací zásuvka RFSC-61 v kombinaci s chytrou krabičkou eLAN-RF-003. Díky nim je množné ovládat osvětlení stromečku chytrým telefonem pomocí aplikace iNELS Home Control. Ježíšek tak může přijít v kteroukoli chvíli a děti nemají šanci jej odhalit.  

Více informací o eLAN-RF-003: https://www.elkoep.cz/chytra-rf-krabicka%E2%80%93elan-rf-003

Více informací o RFSC-61: https://www.elkoep.cz/spinana-zasuvka-multifunkcni-rfsc-61

Další možností, jak si zpříjemnit krásnou vánoční atmosféru, je použití barevných LED pásků. Těmi je možné ozdobit vánoční stromeček, venek domu nebo třeba zahradu. Záleží na každého vkusu.  Ať je zvolena jakákoliv z možností, opět je možné světla ovládat pomocí aplikace iNELS Home Control. A to jak intenzitu světla, ale také jeho barevné spektrum, které se dá lehce měnit přímo v aplikaci.

Více informací o LED páscích: https://www.elkoep.cz/led-pasky

###

ELKO EP je jedním z předních světových výrobců elektronických zařízení pro domovní, office a průmyslové automatizace. Již 25 let dodává do celého světa produkty jako relé, bezdrátové instalace nebo zařízení pro Internet věcí (IoT). Nezaměřuje se ale jen na hmotné výrobky, navrhuje také komplexní efektivní řešení.

Pobočky společnosti jsou v 17 zemích světa, veškerý vývoj a výroba však probíhá ve vlastních prostorách v Holešově. I díky tomuto zázemí společnost obdržela několik významných ocenění, například Vizionář roku 2015 nebo Globální exportér roku 2016.