Games with Gold na únor a další novinky ze světa Xboxu

Xbox v rámci programu Games with Gold pro zlaté členy služby Xbox Live opět přichystal zajímavou nabídku. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Bloodstained: Curse of the Moon

Dostupnost: 1.–28. 2. pro Xbox One

Pařba v parádním retro stylu, to je hra Bloodstained: Curse of the Moon. Tato akční adventura, pod níž je designérsky podepsán legendární Kodži Igaraši, je duchovním pokračovatelem řady klasických plošinovek minulosti. V průběhu hry můžete přepínat mezi různými postavami s jedinečnými schopnostmi a cestovat s nimi krajinou plnou nástrah v boji proti démonům usídleným v zakázaném zámku.

Super Bomberman R

Dostupnost: 16. 2.–15. 3. pro Xbox One

Připravte se na pořádnou porci zábavy, protože Super Bomberman R se vrací a je ještě lepší! Osm bombarďáckých hrdinů se vydává do vesmíru, aby se zde utkali se zlým imperátorem Bugglerem, ale na pomoc jim teď přichází Master Chief. V exkluzivní verzi pro Xbox One budete používat svou špičkovou zbroj, která vám pomůže vždy, když půjde do tuhého. V nejlepším Bombermanovi všech dob můžete hrát sami, nebo s kamarádem.

Assassin’s Creed Rogue

Dostupnost: 1. 2.–15. 2. pro Xbox One a Xbox 360

Velké historické dobrodružství pokračuje ve hře Assassin’s Creed Rogue. Octenete se v období francouzsko-indiánské války v roli Shaye Patricka Cormacka, neohroženého mladého asasína bez budoucnosti, který se díky tragédii postupně stane smrtícím zabijákem a lovcem. Temná proměna vaší postavy navždy ovlivní budoucnost celého bratrstva.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Dostupnost: 16. 2.–28. 2. pro Xbox One a Xbox 360

Naučte ovládnout Sílu od mistra Jediho, Lukea Skywalkera, ve hře Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Tento klasický titul pro první model konzole Xbox je příběhem nadšeného studenta, který se setkává se známými postavami ze Star Wars a navštěvuje proslulá místa z jejich světa. Na konci jej pak čeká osudová volba: dobro a svoboda Světlé strany Síly, nebo mučivá přitažlivost její temné strany?

Podívejte se na únorovou nabídku Games with Gold ve videu.

Další novinky ze světa Xboxu

Xbox Game Pass – nové tituly

  • We Happy Few
  • LEGO Movie Videogame
  • Middle-Earth: Shadow of Mordor (GOTY)
  • Saints Row: The Third
  • Crackdown 3 (vychází 15. února)

Speciální akce na sadu konzole Xbox One S Forza Horizon 4 – dojeďte si pro slevu 1800 Kč / 70 €! (nabídka platí od 1. 2. 2019)

  • Sada Xbox One S Forza Horizon 4 za speciální akční cenu 5999 Kč / 229 €.

###

Všechny hry z programu Games with Gold jsou dostupné jenom po omezenou dobu. Další podrobnosti o Games with Gold najdete na http://www.xbox.com/live/games-with-gold

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a sledujte Xbox na InstagramuFacebooku a Twitteru.

Reklamy