Už jste ho viděli? Samsung si na pět dní půjčil Tančící dům v Praze

Každý večer se na něm promítají informace o očekávané novince

Praha, 19. února 2019 – Pro Samsung je tento rok výjimečný ze dvou důvodů. První je desáté výročí jeho úspěšné řady smartphonů Galaxy S a druhým padesáté výročí založení společnosti Samsung Electronics. Na počest představení letošní novinky Galaxy S se Samsung rozhodl na pět dní – od pondělí 18. února do pátku 22. února – změnit vizáž ikony hlavního města.

„Letošní rok je pro Samsung opravdu významný. Proto jsme se rozhodli v týdnu příchodu naší jubilejní vlajkové lodi s fanoušky a obyvateli hlavního města událost oslavit tímto netradičním způsobem a na pár dní změnit vizáž ikony Prahy,“ uvedla Tereza Vránková, ředitelka marketingu a PR, Samsung Electronics Czech and Slovak.

Laserová grafika, která se promítá na budovu Tančícího domu, bude mít dvě podoby. První, která se spustila poprvé včera večer, skončí ve středu ve 20:30. Následně se po celosvětovém představení nové vlajkové lodi v San Francisku v Kalifornii symbolicky změní až do pátku do 22. hodiny.

Fotografie a videa jsou k dispozici zde: https://drive.google.com/open?id=1_D-8ItowVwnI8evZ8NmiwdZ1JmQBuwOE

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.

Reklamy