Datart v Ústí nad Labem dostal zcela novou podobu

13. březen 2019, Praha – Český elektro prodejce Datart kompletně zrekonstruoval prodejnu v Ústí nad Labem. Prodejna nyní zcela odpovídá osvědčenému konceptu „Prodejna 21. století“, jehož hlavním motivem je humanizace prostoru.

Prodejna Datartu se nachází v obchodním centru Forum, které je největším a nejznámějším nákupně-zábavním centrem v regionu. Slavnostní otevření prodejny proběhne ve středu 13. března. Zákazníky při vstupu uvítá vůně čerstvě upečeného chleba z domácí pekárny Eta, který budou moci také hned ochutnat i s lahodnou kávou značky Nespresso. Zároveň se mohou nechat učesat nebo si nechat vyžehlit či nakulmovat vlasy produkty značky Eta nebo si nakoupit vybrané elektro produkty za speciální ceny.

Značku Datart nese prodejna od října 2018, předtím se zde nacházela prodejna Euronics. Středně velkou prodejnu o rozloze 420 m2 přestavěl Datart podle nového konceptu za pouhých 40 dnů. Nyní působí mnohem vzdušněji, přehledněji a prostorněji a barevné členění a výrazné označení jednotlivých sortimentních skupin výrobků napomáhá k lepší orientaci nakupujících. Oranžová barva představuje vše kolem vaření – tedy malé i velké kuchyňské spotřebiče; růžová pak produkty péče o vlasy; žlutá přináší produkty péče o tělo a nezbytnosti k úklidu domácnosti; zelenou barvu má sekce audio a video a podle modré barvy zákazníci poznají, že se ocitli v oddělení televizorů, mobilů, notebooků, PC a příslušenství. Zajímavostí je i LED osvětlení imitující denní světlo, které je pro oči zákazníků i zaměstnanců příjemnější. „V prodejně vystavujeme to nejlepší z celé naší nabídky elektra a příslušenství s tím, že zde věnujeme velký prostor mobilům, nositelné elektronice, tabletům a notebookům, a to z důvodu vyššího zájmu ze strany zákazníků. Prodejnu zavážíme novým zbožím sedm dní v týdnu, tedy včetně víkendů a svátků,“ říká Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu. O zákazníky se stará osm elektrospecialistů a prodejna slouží i jako výdejna e-shopových objednávek.