Služby na dosah pomocí nové mobilní aplikace Reservio

Brno 27. 3. 2019 – Společnost Reservio spouští mobilní aplikaci pro snadnou rezervaci služeb

Česká společnost Reservio po úspěšném rozšíření rezervačního systému mezi podnikateli přichází s mobilní aplikací pro širokou veřejnost. Jejím cílem je, aby si i koncoví klienti zvykli na rychlý a snadný systém objednávání. Mobilní aplikace usnadňuje objednání se na služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu, umožňuje si vybrat z nabídek rozličných podniků a služeb v konkrétním místě. Aplikace je dostupná všem zájemcům zdarma.

Za jejím vznikem stojí požadavky dnešního uspěchaného světa a možnosti digitálních technologií, které usnadňují život. Reservio má odpověď na otázku, jak zlepšit dostupnost služeb. Přes jeho aplikaci je možné si rezervovat online služby z oblasti krásy a péče o tělo (kadeřnictví, barber shopy, salony krásy a kosmetiky), sportu (fitness centra, tělocvičny, jógová studia), zdraví (masážní salóny, fyzioterapie, ordinace a optiky), dále také autoservisy, volnočasové aktivity, různé kurzy a workshopy. Požadované služby je možné jednoduše vyhledat podle místa a na zvolený termín se objednat pomocí několika kliknutí. Aplikace následně pošle upomínku. Ve svém účtu klient navíc vidí své rezervace a využití permanentek.

„Reservio je obrovským přínosem. Jako majitelka fitness centra už neřeším rezervace míst na jógu nebo dotazy na obsazenost lekcí kruhového tréninku či výběr trenéra. Klient si přes mobilní aplikaci klikne na kategorii Sport, vybere Gym&Joy a rezervuje se na vybraný termín. Appka mu pošle potvrzení rezervace na email nebo sms-kou. Nemusí k nám telefonovat, psát email nebo chodit na webové stránky a objednávat se tam. Rychlé a pohodlné,” říká o online rezervačním systému Zuzana Soukupová, majitelka známého brněnského fitness centra Gym&Joy. Recepce se věnuje pouze klientům v centru. Všechny rezervace se přesunuly do online prostředí.

„Reservio jsem si stáhla, abych si mohla pohodlně rezervovat místo na cvičení fitMAMI přímo z telefonu. Chodím cvičit s malou dcerkou a často se objednávám na poslední chvíli. Podle toho, jestli je zdravá nebo nemám žádnou pracovní schůzku. Vyhovuje mi, že můžu přes mobil rychle vidět rozvrh lekcí, své rezervace a podle potřeby svou rezervaci jednoduše zrušit a uvolnit tak místo jiné mamince,” vysvětluje výhody mobilní aplikace Monika Ptáčníková, klientka fitness centra.

Boris Bošiak, CEO Reservio, dodává: „Na aplikaci pro koncové uživatele jsme pracovali rok, poslední tři měsíce probíhalo testování. Jednalo se o logický vývoj, kdy po úspěšném rozšíření Reservia mezi podnikateli nastal čas se zaměřit i na koncové klienty. Chtěli jsme podnikatelům pomoci se snadněji rozšiřovat a zpřístupnit je i lidem ze sousedství. Hledání a objednání se na stříhání kolikrát zabralo více času než samotná procedura. Několik kliknutí a nyní můžete mít termín na přezutí automobilu během večerních zpráv.”

Aplikace Reservio na vyhledávání a rezervaci služeb pro koncové zákazníky je k dispozici ke stažení zdarma. Aplikace pro provozovatele a podnikatele je přejmenovaná na Reservio Business.

Reservio v číslech
  • společnost založena v Brně 2012 jako startup,

  • vyhrála podnikatelský akcelerátor StarCube,

  • firma zaměstnává 12 lidí,

  • má přes 160 tisíc zákazníků v celosvětovém měřítku,

  • rezervační systém je lokalizován ve 12 jazycích,

  • je využíván ve 116 zemích světa,

  • prudký rozvoj firma zaznamenala v roce 2018 především v Evropě a zemích Latinské Ameriky,

  • přes Reservio vznikne nová rezervace každých 5 sekund.