Start služby Viveport Infinity přináší 90% slevy pro všechny

Viveport Infinity otevírá neomezený přístup k bohatému katalogu virtuálních zážitků, do kterého čerstvě přibyly tituly Skyworld: Kingdom Brawl a Rhytm Boxing. Až do 8.4. navíc výrobce věnuje roční předplatné ke každému prodanému headsetu zdarma.

Praha, 2. dubna 2019 – Společnost HTC spustila službu neomezeného předplatného v obchodě s virtuálními zážitky Viveport Infinity. Předplatitelé tak získávají za cenu 399 Kč měsíčně nebo 2999 Kč ročně přístup k více než 600 aplikacím a hrám. Stávající uživatelé původní služby Viveport Subscription byli zdarma převedeni na novou službu. Mohou tak zapomenout na původní omezení pro 5 položek měsíčně a vyzkoušet si všechny dostupné aplikace ještě dnes. Čekají na ně nejen populární hity jako Angry Birds VR: Isle of Pigs, nebo Apex Construct, ale také nezávislé tituly jako  Slightly Heroes. Jako poslední novinky se zařadily i Skyworld: Kingdom Brawl a Rhythm Boxing. Služba je kompatibilní nejen s headsety HTC Vive a Vive Pro, ale také s virtuální realitou Oculus Rift i nezávislými systémy na platformě Vive Wave.

Výhody pro všechny

Na oslavu spuštění Viveport Infinity si výrobce připravil zajímavé bonusy. Každý, kdo do 8.4.2019 zakoupí na webu vive.com, nebo v obchodě alza.cz jakýkoliv headset HTC Vive, obdrží 12 měsíců předplatného zdarma. Pro všechny zákazníky obchodu Viveport jsou také připraveny až 90% slevy na placené tituly. Z těch nejzajímavějších lze zmínit například hry Arizona Sunshine, Hotel Transylvania Popstic a Fruit Ninja VR. Akce bude ukončena 8.4.2019 již v 8:59 ráno.

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality společnosti HTC, který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek a možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojeníí s mobilním telefonem a přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost a umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému hráče virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.

Označeno tagem