Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila PRpohotovost.cz

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila 1.4. novou vnitropodnikovou značku bemore, která umožní svým zaměstnancům společně realizovat nápady a projekty zaměřené na internet.

Jako první vlaštovku vnitropodnikové značky spouští projekt PRpohotovost.cz

https://www.prpohotovost.cz/

Lidé, kteří pracují v TISCALI MEDIA/ARBOmedia mají velmi dobré nápady a někdy je zkouší realizovat mimo naši společnost. Často jim ale chybí čas, peníze i vývojové kapacity. Zaměstnáváme přes 100 lidí a jsme tedy schopni takové projekty, pokud nám dávají smysl, realizovat poměrně rychle. V rámci bemore dáme všem z našich řad šanci stát se hlubší součástí firmy. Pokud bude projekt úspěšný, jeho iniciátoři mohou mít podíl na zisku, nebo v případě že projekt bude pod samostatnou společností, mohou se stát partnery (podílníky), říká Michal Kubík, CEO TISCALI MEDIA, a.s.

Prvním projektem spuštěným pod „motivačním“ programem bemore je PRpohotovost.cz. Vznikal zhruba 6 měsíců, zatím jako produkt pro partnery a klienty TISCALI MEDIA/ARBOmedia v rámci nákupu reklamních kampaní.

Hodně klientů chce pro svou komunikaci použít klasické PR články, případně SEO články. Často ale neví, jak mají texty vypadat a většinou postrádají pro média tolik potřebnou čtivou formu. PRpohotovost.cz využije interních i externích redaktorů TISCALI MEDIA a bude tak klientům a partnerům schopna dodat články ve velmi krátkém čase a garancí, že článek psal schopný copywriter, říká Beata Albertová, Key Account Manager TISCALI MEDIA a iniciátorka projektu.

O PRpohotovost.cz:

Chcete zaujmout mediální trh? Jsme skupina specializovaných redaktorů a kreativců ze společnosti TISCALI MEDIA, která vám s tím pomůže. Umíme PR články z oblasti zdraví, financí, byznysu, lifestyle, auto-moto i herního světa. A umíme je napsat čtivě a poutavě.

O TISCALI MEDIA, a.s.:

Skupina TISCALI MEDIA, a. s. je tradičním provozovatelem internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují 5,7 milionu uživatelů. Kromě vlastního zpravodajství, komentářů a rozhovorů nabízí i specializované weby o vědě (Nedd.cz), videohrách (Games.cz), celebritách (Osobnosti.cz), financích (Našepeníze.cz) a filmech (Dokina.cz). Součástí skupiny jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové úložiště Úschovna.cz nebo srovnávač energií Srovnám.cz. Od roku 2014 patří do skupiny i společnost ARBOmedia, s.r.o., jedno z nejvýznamnějších mediálních zastupitelství na českém trhu.