Vorwerk představuje nový robotický vysavač Kobold VR300

[Praha, duben 2019] – Nový robotický vysavač od Koboldu ohromí prvotřídními technologickými inovacemi pro snadný a přesto dokonalý úklid: více pohody, méně námahy.

V dnešní době digitálního světa stále více převážně mladých lidí mění způsob svého života. To dokonce vedlo i ke vzniku nové sociální skupiny – “digitálních nomádů”. Digitální nomád je člověk, který se živí prací online, je nezávislý na místě a k práci potřebuje pouze počítač a internet. Těmto lidem se daří kombinovat jejich náročná povolání s aktivním životem i mimo zaměstnání. Zejména mladým, vytíženým a profesionálně úspěšným párům záleží na svobodě při využívání jejich volného času. Digitálních nomádů stále přibývá a tento životní styl se stává velkým trendem. Nový robotický vysavač Kobold VR300 je dokonalým spojencem všech, kteří žijí rychlý a moderní život, v souladu s technologiemi, které dnešní doba nabízí.

PRVOTŘÍDNÍ VÝKON A CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ

Robotický vysavač Kobold VR300 přináší prvotřídní výkon s vysokou sací silou a novou technologii kartáče, které zajistí ještě důkladnější sběr nečistot na hladkých podlahách i kobercích. Pokročilé funkce, mezi něž patří dotykové ovládání prostřednictvím uživatelského rozhraní na přístroji nebo nová mobilní aplikace Kobold Robot, zvyšují vaše pohodlí a užitečnost přístroje. Aplikace Kobold Robot nabízí maximální mobilitu, jelikož svým uživatelům umožňuje ovládat vysavač, kdykoli potřebují a bez ohledu na to, kde právě jsou. Zatímco Kobold VR300 udělá všechnu práci, jeho majitelé si mohou užít více volného času. Úklid lze přizpůsobit podle denních plánů a uklízecích režimů dostupných v aplikaci. Dva úklidové režimy, které Kobold VR300 nabízí – “Všechny místnosti” a “SPOT” pro úklid konkrétního místa, se postarají o dokonalý úklid, a to dokonce i v ECO režimu. S ním baterie déle vydrží a robot pracuje tišeji. Uživatelé si mohou snadno zvolit program, který právě potřebují, pomocí tlačítek na uživatelském rozhraní vysavače nebo prostřednictvím aplikace.

V aplikaci je dostupný mapovací program, při němž se Kobold VR300 zorientuje v pokojích a vytvoří si plán patra „Mapa úklidu“. Hned při dalším spuštění vysává robot již podle tohoto plánu, díky čemuž je vždy úklid maximálně efektivní. Uživatelé mohou v plánu nadefinovat virtuální hranice úklidu, které robotovi zabrání vjezd do vybraných oblastí. Kobold VR300 vysává plochu pruh po pruhu, přičemž se řídí řadou senzorů, které mu umožňují chytře minout překážky a schody. Po každém úklidu se v aplikaci zobrazí “Souhrn úklidu“, který informuje o délce i výsledcích posledního vysávání. Další výhodou tohoto robotického vysavače je, že se sám automaticky vrací do nabíjecí stanice, kdykoli potřebuje dobít, aby se posléze zase sám vrátil k úklidu tam, kde předtím skončil. Uživatelé dostávají pravidelné upozornění s informacemi o hotovém úklidu nebo případných chybách přímo na displeji mobilního telefonu. Aplikace také uživatele upozorní na dostupnou aktualizaci a díky bezdrátové aktualizaci je možné nainstalovat nový software robota přímo prostřednictvím aplikace. Aplikace Kobold Robot je volně ke stažení pro operační systémy iOS (10.2 a vyšší) a Android (4.1.0 a vyšší) prostřednictvím App Store a Google Play.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ PRO VÁŠ ÚSPĚŠNÝ ŽIVOT

V dnešní uspěchané době se snažíme využít každou volnou chvíli. To nám umožňují moderní technologie, které komunikují s našimi chytrými domácími přístroji, jako je například Kobold VR300. Zatímco si na telefonu procházíte e-maily, můžete se prostřednictvím aplikace Kobold Robot podívat, co právě dělá váš robotický vysavač. S chytrým vysavačem Kobold VR300 se při příchodu domů můžete těšit z dokonale uklizených podlah i koberců. Po dlouhém dni v práci tak můžete strávit více času tím, co vás skutečně baví.

O VORWERKU, DIVIZI KOBOLD

Vorwerk je tradiční rodinná firma založená na principech humanity, kontinuity a osobního kontaktu. Všechny naše výrobky se pyšní vysoce multifunkčním výkonem a vynikající kvalitou. Už od roku 1930 patří vysavače Kobold mezi ty nejoblíbenější, s nimi je totiž údržba domácnosti mnohem snazší. Vorwerk vždy přináší převratné technologie a úchvatné inovace – příkladem může být právě nový robotický vysavač Kobold VR300. Díky vysoké sací síle, chytrému ovládání a přesné navigaci zaručuje prvotřídní úklid hladkých podlah i koberců. Aplikace Kobold Robot nabízí velkou flexibilitu při péči o domácnost, a tak naplňuje očekávání současného moderního zákazníka. Kobold = záruka čisté a zdravé domácnosti.

Divize Kobold distribuuje robotický vysavač Kobold VR300 prostřednictvím přímého prodeje, zákaznických center Vorwerk a e-shopu.

Pro více informací navštivte www.chytry-robot.cz.