Vorwerk představuje svůj první přístroj v segmentu akumulátorových vysavačů: tyčový aku vysavač Kobold VB100

Praha, duben 2019 – Připraven na cokoli! První tyčový aku vysavač Kobold je lehký a vysoce účinný pomocník na pohodlné a důkladné odstranění každodenních nečistot z vaší domácnosti.

V našem digitálním světě jsme neustále on-line. A tak je prostředí, kterým se obklopujeme, pro nás o to důležitější, když si chceme odpočinout. Jsme ovlivněni atmosférou; čistota a pořádek mají pozitivní vliv na naše chování, kreativitu a motivaci. Zejména moderní mladé rodiny trápí, jak rozdělit čas mezi práci, osobní život a dokonale uklizenou domácnost. Poslední inovace od Vorwerku poskytuje perfektní řešení, v němž se snoubí prvotřídní výkon s jednoduchou obsluhou. S tyčovým aku vysavačem Kobold VB100 snadno a bez námahy zvítězíte v každodenním boji s prachem a budete mít doma vždy perfektně uklizeno.  

BEZDRÁTOVÁ MOBILITA A FLEXIBILITA PŘI ZACHOVÁNÍ VYSOKÉHO VÝKONU

Tyčový aku vysavač Kobold VB100 je maximálně pohodlný přístroj. Váží pouhých 3,3 kg, a to včetně multifunkčního elektrického kartáče Kobold EBB100 pro hladké podlahy i koberce. Kobold VB100 nabízí prvotřídní výkon a celou řadu atraktivních funkcí, včetně tří úrovní sání od slabého po silné, které lze snadno měnit stiskem tlačítka na rukojeti. Sílu sání zvolíte s ohledem na stupeň znečištění, a tak rychle a bez námahy udržíte domácnost dokonale čistou. Pohybem rukojeti dáte vysavač Kobold VB100 do parkovací pozice, a tak ho maximálně jednoduše uklidíte. Aktuální stav baterie znázorňuje zelený LED indikátor stavu na přední straně přístroje, a pokud potřebujete uklízet déle, stačí si pořídit náhradní výměnný akumulátor. Dalším bonusem je, že unikátní Kobold VB100 je jediný tyčový vysavač s filtračním sáčkem Premium, který získal certifikát „TÜV Nord – Vhodný pro alergiky“ a zaručuje tak nejvyšší úroveň hygieny. Snadno se vyměňuje a nepustí ani zrníčko prachu ven. LED indikátor stavu blikající žlutě oznamuje, kdy je nutné sáček vyměnit.

PRAKTICKÉ DOPLŇKY OHROMÍ SVÝM VYSOKÝM SACÍM VÝKONEM  

Tyčový aku vysavač Kobold VB100 je dodáván společně s elektrickým kartáčem Kobold EBB10, který je odborníkem na vysávání hladkých podlah i koberců. Tlačítkem se přepínají dvě rychlosti rotace kartáčků, zvolený režim na kartáči Kobold EBB100 poznáte díky LED indikátoru stavu. Zatímco základní rychlost je vhodná pro běžný úklid, s turbo režimem snadno zvládnete i větší nepořádek. Vysavač Kobold VB100 se hodí nejen pro úklid podlah, ale můžete jej díky připojené hubici 2-v-1 využít i pro pohodlný úklid nadzemních ploch. Díky této hubici snadno uklidíte špatně přístupná místa, jako jsou rohy, sokly nebo stropní trámy.  

ČISTÝ DOMOV PRO ČISTOU MYSL

Rodinný život je dost hektický i bez uklízení. Tyčový aku vysavač Kobold VB100 představuje pohodlné řešení pro všechny rodiny. Je po ruce vždy, v každé situaci, ihned a dokonale vás zbaví prachu a všech nečistot.  

O VORWERKU, DIVIZI KOBOLD

Multifunkční provoz, výjimečná kvalita a tradice: to jsou pilíře všech výrobků Vorwerk. Produktový výzkum a vývoj této rodinné firmy probíhá v německém Wuppertalu. Už od roku 1930 překvapují vysavače Kobold zákazníky svým inovativním řešením a prvotřídními technologiemi. Svým tyčovým aku vysavačem Kobold VB100 vstupuje značka do zcela nového produktového segmentu. Díky své výkonnosti a snadnému ovládání odstraní vysavač Kobold pohodlně každodenní nepořádek. Kobold = záruka čisté a zdravé domácnosti.

Tyčový aku vysavač Kobold VB100 můžete zakoupit prostřednictvím obchodních zástupců, na zákaznických centrech Vorwerk a v e-shopu na www.vorwerk-kobold.cz.