Společnost Tech Data přidala nové značky do svého portfolia

Praha, 25. dubna, 2019 – Společnost Tech Data udělala důležitý krok vpřed a přidala do svého portfolia několik nových značek: Mellanox, SuperMicro, Broadcom, Intel Xeon, AMD epyc, Micron, Seagate Enterprise, a Western Digital Ultrastar. Tech Data tak v souladu s moderními trendy nabízí svým zákazníkům stále širší spektrum komplexních řešení na jednom místě. V „malých“ serverových řešeních vidí velký potenciál a využije znalosti a zkušenosti kolegů v zahraničí, kde tento byznys již funguje a přináší zákazníkům nové zajímavé příležitosti.

Cílem této novinky je ukázat, že úspěšnými dodavateli serverových řešení nemusí být jen velcí hráči na trhu, ale že si klient může sestavit server sám – a to takzvaný Whitebox, který je tvořen z různých komponent. Hlavní předností této cesty je příznivá cena při zachování stejné funkčnosti a kvality výrobku.

„Už nyní se na nás zákazníci mohou obracet s poptávkou po výrobcích společností Mellanox, SuperMicro, Broadcom, AMD epyc, Intel Xeon, Western Digital Ultrastar a Micron, pro které je Tech Data distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Této příležitosti se budeme v následujícím roce intenzivně věnovat. Naším cílem není pouze samotná distribuce, ale zákazníkům zajistíme i potřebnou podporu a vzdělávání, což jim následně pomůže v prodeji těchto řešení koncovému zákazníkovi,“ řekl Vít Vojtěšek, Product Marketing Director, pod kterého spadá i nově vzniklý tým, který má celé portfolio na starosti.

O společnosti Tech Data

Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Společnost Tech Data se umístila na 107. místě v seznamu Fortune 500® a již podeváté v řadě byla označena za jednu z „nejobdivovanějších společností na světě“. Další informace najdete na webových stránkách www.techdata.cz.