Cooler Master oznamuje Case Mod World Series 2019

Taipei, Taiwan 20. 5. 2019 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, oznamuje konání již desátého ročníku renomované modderské soutěže Case Mod World Series 2019 (CMWS19).

Dvě odlišné ligy a nejvyšší finanční odměna v historii CMWS 24 000 dolarů jsou hlavními lákadly soutěže, která oslavuje inspiraci a kreativitu, jakou za posledních 10 let moddeři ukázali.

Letošní ročník pamatuje také na začínající nadějné talenty, kteří by měli být součástí této komunity, a pro které je to příležitost k pozvednutí své tvorby na novou úroveň. #CMWS19 se tak skládá ze dvou oddělených lig: Master League (soutěž mistrů) a Apprentice League (soutěž učedníků).

Z celkové finanční dotace 24 000 dolarů získá 10 000 dolarů tvůrce nejlepší počítačové skříně v soutěži Master League, modder na druhém místě si odnese 5000 dolarů a třetí 1000 dolarů. Ocenění ve výši 3000 dolarů poputuje následně i autorovi nejlepší vlastnoručně vyrobené počítačové skříně nezakládající se na existujícím produktu.

Talentovaní tvůrci v Apprentice League budou bojovat v oddělené lize a celkem 5 z nich získá odměnu 1000 dolarů a šanci začít úzce spolupracovat s Cooler Master.

Registrace probíhají do 15. června 2019 na webové stránce https://landing.coolermaster.com/cmws19/registration/

Více informací je k dispozici na http://www.coolermaster.com/cmws19

O značce Cooler Master

Společnost Cooler Master se sídlem v Tchaj-pej na Tchaj-wanu dodává na trh inovativní počítačové komponenty již od roku 1992. Široké portfolio výrobků zahrnuje počítačové skříně, kompletní výběr produktů pro chladicí systémy počítačů, napájecí zdroje a počítačové periferie, jako jsou myši, klávesnice, sluchátka a další. Cílem značky je nabídnout zákazníkům a fanouškům co nejlepší výběr kvalitních zařízení, aby v duchu svého motta „Make It Yours“ poskytla každému skutečně to, co hledá.

Reklamy