Alice Zápotocká novou marketingovou ředitelkou systémového integrátora S&T CZ

Zápotocká se v nové funkci bude soustředit především na komunikaci strategických rozvojových oblastí společnosti. Hlavními tématy jsou bezpečnost, informační systémy pro průmysl a výrobu a řešení správy dokumentů a elektronické spisové služby.

Praha, 2. července 2019 – Společnost S&T CZ, přední český systémový integrátor a člen mezinárodní skupiny S&T AG, jmenoval Alici Zápotockou na pozici marketingové ředitelky. Zápotocká přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti komunikace a marketingu, které získala v technologických firmách Adastra, Microsoft nebo SAP ČR. 

S cílem zvýšit povědomí o širokém portfoliu společnosti S&T CZ se Alice Zápotocká v nové funkci zaměří nejen na stálá a tradiční řešení společnosti, mezi která se řadí návrh podnikových informačních systémů, implementace infrastrukturních řešení či poskytování IT služeb, ale zároveň na rozvoj strategických oblastí, kterými jsou bezpečnost IT, komplexní řešení IT pro průmysl a výrobu s využitím nových technologií jako IoT, umělé inteligence a automatizace či řešení správy dokumentů a elektronické spisové služby. V poslední uvedené oblasti S&T CZ výrazně posílila v loňském roce díky akvizici předního českého poskytovatele systémů elektronické spisové služby společnosti PilsCom

„Vážím si příležitosti stát v čele marketingového týmu S&T CZ. Kromě standardních marketingových aktivit na podporu značky se zaměřím především na rozvoj oblasti segmentace zákazníků tak, abychom vždy přicházeli s nabídkou konkrétních řešení s orientací na to, co je pro daného zákazníka přínosné. Věřím, že základem úspěšného marketingu je koncepční systematická práce. Je třeba určit směr, vytrvat v něm a výsledky se dostaví,“ říká Alice Zápotocká.

Alice Zápotocká přichází do S&T CZ z technologické konzultační společnosti Adastra, kde působila jako marketingová ředitelka. Dříve zodpovídala za marketingovou komunikaci s velkými a středními subjekty ve společnosti Microsoft, a to jak se zaměřením na komerční sféru, tak i na oblast veřejné správy a samosprávy. Cenné zkušenosti nasbírala Zápotocká i během téměř desetiletého působení u producenta podnikových aplikací SAP ČR. 

Ve volném čase se Alice Zápotocká ráda věnuje tanci a jachtingu. 

Zjistěte více o společnosti SnT CZ:

  • Na oficiálním webu společnosti 
  • Sledováním novinek ze společnosti
  • Sledováním účtu společnosti na LinkedInu
  • Sledováním profilu společnosti na Facebooku

O společnosti S&T CZ

Společnost S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice, disponuje zde týmem více jak 300 odborníků a má pobočky v osmi městech. Firma je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb s více jak 4200 spolupracovníky zastoupeného v 25 zemích zejména střední a východní Evropy a regionu DACH (německy mluvící země). Centrála S&T AG sídlí v Rakousku, s akciemi společnosti se obchoduje na frankfurtské burze. Do tuzemské skupiny S&T rovněž patří dodavatel lékařské techniky S&T Plus. V roce 2018 koupila S&T CZ 100% podíl ve společnosti PilsCom, významném dodavateli systémů elektronické spisové služby AthenA a GalateA, čímž výrazně posílila svou pozici systémového integrátora schopného dodat na českém i zahraničním trhu komplexní řešení informačních systémů, včetně řešení správy dokumentů a elektronické spisové služby, jež jsou významnou měrou využívány subjekty státní správy a finančními institucemi.

S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje řešení a služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky, utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. K dlouhodobým klíčovým zákazníkům společnosti patří například ŠKODA AUTO a.s.; Komerční banka, a.s.; Česká spořitelna, a.s.; Citibank Europe plc, organizační složka; innogy Česká republika a.s.; J & T BANKA, a.s.; Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR; Ministerstvo obrany ČR; Ministerstvo zemědělství ČR; Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a další. Více informací na www.sntcz.cz a http://www.sntpilscom.cz.