E-shop VašeČočky.cz otevírá první kamennou optiku s internetovými cenami

Praha, 22. července 2019 – VašeČočky.cz, největší český e-shop s kontaktními čočkami, otevírá 22. července v Praze svou první kamennou prodejnu, kde nabídne služby optometristy, nejoblíbenější produkty k okamžitému odběru, sluneční, dioptrické brýle i čočky za internetové ceny. Prodejna bude také sloužit jako výdejna objednávek. Otevření kamenného obchodu je dalším krokem společnosti k tomu stát se největším hráčem na poli péče o oči v Evropě.

Nová dvoupatrová prodejna je plnohodnotnou optikou s rozšířenými službami pro zákazníky e-shopu VašeČočky.cz. Vůbec poprvé budou Vašečočky.cz nabízet dioptrické brýle na zakázku a zákazníci budou moci využít i služby optometristy, který pomůže jak s výběrem brýlí, tak s aplikací kontaktních čoček. Brýle i nejoblíbenější produkty z webu budou v prodejně za internetové ceny, tedy cca o 30-40 % levněji, než je běžné v klasických optikách. Fungovat bude i jako bezplatné odběrné místo pro objednávky z e-shopu.

„Optika je pro nás krokem, jak zákazníkům nabídnout služby, které jiní internetoví prodejci nenabízejí. Stálým zákazníkům tu budeme poskytovat zdarma i pravidelné prohlídky očí. Oproti tradičním optikám budeme mít také širší nabídku, která se bude často obměňovat nejen podle sezóny. V prodeji bude až tisíc modelů od základních až po luxusní a těžko dostupné značky jako Fendi či Dior a v létě budeme mít nejširší nabídku slunečních brýlí v Praze,” představuje optiku Jiří Urban, CEO VašeČočky.cz.

Po otestování konceptu chtějí VašeČočky.cz otevřít další pobočky a do konce roku 2020 plánují otevřít optiky v dalších minimálně třech evropských zemích, a posunout se tak zase blíže ke svému cíli stát se největším hráčem v péči o oči v Evropě.

Optiku VašeČočky.cz najdete na adrese Křemencova 176/6, Praha 1. Otevřená je od pondělí do pátku od 9.00 do 19.00 a v sobotu od 10.00 do 15.00.

O VašeČočky.cz

VašeČočky.cz jsou největší český e-shop s kontaktními čočkami. Vybírat zde můžete z nejširší nabídky kontaktních čoček ve střední Evropě. V sortimentu najdete všechny druhy dioptrických i barevných čoček od oblíbených značek jako Acuvue, Biofinity, Soflens, PureVision a desítek dalších. Na jednom místě mohou nositelé kontaktních čoček nakoupit také veškeré příslušenství od roztoků, očních kapek až po sluneční brýle.

E-shop s tržbami 700 mil. Kč působí v 15 evropských zemích.

www.vasecocky.cz