CBRE: Komplex Palmovka Open Park sídlem digitální agentury KOFEIN

Praha, 24. července 2019 — CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovalo pronájem nových kanceláří české digitální agentuře KOFEIN. Společnost se přesune do nedávno dokončeného komplexu Palmovka Open Park v pražské Libni.

Čeští specialisté na vytváření a správu webových PPC kampaní se do nových prostor o výměře 579 m2, jejichž součástí je i malebná terasa, přestěhují v polovině srpna. Dříve KOFEIN sídlil v administrativním areálu Agora na Floře. 

„Chtěli jsme změnu, něco svěžího, nového, moderního, kde se budeme cítit příjemně. Důležitým kritériem byla i dobrá dopravní dostupnost a dostatečně velké prostory, protože v plánu na další roky je rozšiřování našeho týmu. Hledali jsme místa v Praze 2, 3, 7 a 8 a nakonec zvítězil komplex Palmovka Open Park. Věříme, že jsme zvolili dobře a že naši zaměstnanci tu najdou mnohem větší pohodlí,“ říká zakladatel agentury KOFEIN Robert Štípek.

„Jedná se už o druhého nájemce, kterého jsme do areálu Palmovka Open Park přivedli, tím prvním bylo vývojářské studio Warhorse. Lidem z agentury KOFEIN padla do oka lokalita, živé, a přitom klidné okolí i fakt, že místo je velice dobře dostupné všemi druhy dopravy. Nabízený prostor pak zaujal i menší útulnou terasou, která úspěšné hledání nového sídla završila,“ dodává Lenka Vašíčková, Consultant A&T Office Services společnosti CBRE.

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2018). S přibližně 90 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 480 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb, které zahrnují project management; property management; investment management; oceňování nemovitostí; pronájem nemovitostí; průzkumy trhu a strategické poradenství. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

Označeno tagem