Společnosti C2H, Pietro Filipi a KARA Trutnov se přestěhovaly do Karlína

Praha, 25. 7. 2019 – Investiční společnost C2H, která má v portfoliu tradiční české oděvní značky Pietro Filipi a KARA Trutnov a je výhradním distributorem francouzské značky spodního prádla Etam v ČR a SR, přesunula své sídlo do moderní kancelářské budovy Nile House v pražském Karlíně.

“Těší nás, že své obchodní partnery i další spolupracovníky můžeme nyní pozvat do reprezentativních prostor. Karlín je dynamicky se rozvíjející lokalita s budoucností centra byznysu, a je proto ideálním prostředím pro firmu, která má v plánu růst,” říká Michal Mička, CEO společnosti C2H.

Původně firmy sídlily v historické budově firmy Pietro Filipi v ulici Na Maninách v pražských Holešovicích. Nová budova v Karlíně však kapacitou, dispozicemi, designem i lokalitou lépe odpovídá rozrůstající se společnosti a jejím potřebám. Do nového sídla se přestěhovaly společnosti C2H, Pietro Filipi, KARA i Etam. V Nile House je zaměstnancům k dispozici plocha téměř 3000 m².

Autorem interiéru je Simona Fritz (Simdesign) a zdobí jej díla moderních českých a slovenských výtvarníků jako jsou Jiří Georg Dokoupil, Krištof Kintera, Maxim Velčovský, nebo Viktor Frešo.

Kancelářská budova Nile House je součástí projektu River City Praha na karlínském Rohanském ostrově v Praze a své jméno dostala podle řeky Nil. Představuje ojedinělý projekt nízkoenergetické budovy, ve které se snoubí využití elementárních přírodních sil a kvalitních materiálů s co nejmenšími tepelnými ztrátami, nebo naopak s vysokou akumulací tepla.

Podobu budovy navrhli londýnští architekti z firmy Kohn Pedersen Fox Associates. Atraktivní stavba je díky prostornému prosklenému atriu plná přirozeného denního světla.

O C2H

Společnost C2H Equity a. s. zastřešuje aktivity v oblasti Private Equity, Venture Capital a Real Estate. Jejím majoritním akcionářem je Michal Mička, který má bohaté zkušenosti s budováním úspěšných firem. C2H Equity je struktura postavená na třech samostatných nohách, tedy třech oblastech zájmu, kterými jsou C2H Retail holding s Pietro Filipi, Kara a Etam; INCOMMING ventures s podíly v e-commerce projektech Flatio, Expando, ShopSys a Apify; a C2H Real Estate, který se zaměřuje na investice v oblasti retailového developmentu.