Gears of War 4 a Forza Motorsport 6 v nejnovějších Games with Gold!

Xbox v rámci programu Games with Gold opět přichystal pro členy Xbox Live Gold nabídku zajímavých titulů, kde tentokrát nechybí minulé hity jako Gear of War 4 nebo Forza Motorsport 6. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Gears of War 4

Dostupnost: 1. 8.–31. 8. pro Xbox One

Gears of War 4 se začíná odvíjet nová sága. JD Fenix a jeho přátelé, Kait a Del, musí objevit, odkud přichází nový, hrozivý nepřítel a zachránit své blízké po útěku z domovské vsi. Hrajte v kooperaci s kamarády nebo bojujte online v jedné z kritikami nejuznávanější videoherní sérii historie a připravte se na příchod Gears 5 na Xbox One a do nabídky předplatného Xbox Game Pass 10. září 2019.

Forza Motorsport 6

Dostupnost: 16. 8.–15. 9. pro Xbox One

Jedna z nejkomplexnějších automobilových závodních her své generace, to je Forza Motorsport 6. Můžete sbírat a upravovat si více než 450 aut všemožných značek a závodit v nich v realistických simulacích na 26 světoznámých okruzích. Utkejte se až se 24 hráči online, ve dne i v noci, za autentických povětrnostních podmínek, a dojeďte si pro vítězství.

Torchlight

Dostupnost: 1.–15. 8. pro Xbox One a Xbox 360

Dokážete odhalit tajemství, které se skrývá pod plamenem pochodně? Tvůrci takových hitů jako Diablo a Fate vám dávají na výběr z trojice tříd postav – ničitel, alchymista a přemožitel – s nimiž hledáte dobrodružství v náhodně generovaných úrovních katakomb. V této napínavé akční RPG bojujte s hordami monster, učte se ničivým schopnostem a zmocňujte se pokladů. Zahrajte si Torchlight ještě před příchodem dalšího dílu, Torchlight II, na Xbox One 3. září 2019.

Castlevania: Lords of the Shadow

Dostupnost: 16.–31. 8. pro Xbox One a Xbox 360

Ve hře Castlevania: Lords of the Shadow si zahrajete za postavu Gabriela. Ten se, poté, co byl vychován Bratrstvem světla, vydává na cestu zničeným světem s cílem porazit tři frakce Pánů stínu, a ukončit tak jejich temnou vládu. S Gabrielem a jeho ničivým bojovým křížem se pomstěte těm, kdo vám vzali blízké, a pokuste opět nastolit rovnováhu světa.

Další novinky ze světa Xboxu

Xbox Game Pass – nové tituly

  • Middle-earth: Shadow of War
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Dead Rising 4
  • Killer Instinct Definitive Edition
  • LEGO City Undercover
  • Resident Evil 4
  • Worms W.M.D
  • My Time At Portia

Další informace o přírůstcích do předplatného Xbox Game Pass najdete zde.

###

Všechny hry z programu Games with Gold jsou dostupné jen po omezenou dobu. Další podrobnosti o Games with Gold najdete na http://www.xbox.com/live/games-with-gold

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a sledujte Xbox na InstagramuFacebooku a Twitteru.