Huawei P30 Pro je podle EISA nejlepší smartphone roku

Huawei P30 Pro obdržel od asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association) cenu za Nejlepší smartphone pro rok 2019 – 2020. EISA sdružuje 61 odborných médií z 29 zemí světa a oceňování těch nejlepších produktů ze sektoru spotřební elektroniky se věnuje již 35 let.
Nejnovější vlajková loď od Huawei získala tuto prestižní cenu díky své sestavě čtyř kamer, možnosti zachytit skvělé snímky i při zhoršených světelných podmínkách, a především pro svůj unikátní ultra široký objektiv a periskopický pětinásobný teleobjektiv. Odborná porota u smartphonu ocenila také vynikající displej, rychlou čtečkou otisku prstu a velkou kapacitou baterie. Jedná se již o sedmý rok v řadě, kdy se Huawei může pyšnit tímto věhlasným oceněním.

Huawei přináší další servisní akci
I v srpnu pokračuje servisní kampaň Huawei Cares a tentokrát se zaměřila na majitele starších modelových řad. Protože rozbitá obrazovka je jedním z nejčastějších důvodu návštěvy servisu, rozhodl se Huawei naslouchat potřebám svých zákazníků a nově tak přináší až 50% slevu na výměnu rozbitého displeje.

Každý zákazník, který během trvání kampaně navštíví autorizovaná servisní střediska, získá u vybraných modelů slevu na výměnu obrazovky a ochrannou fólii zdarma. A aby si uživatelé nový displej užili co nejdéle, technici v servisním centru současně vymění také baterii smartphonu. Akce trvá od 15. srpna do 14. září 2019.

Seznam modelů, pro které akce platí a autorizovaných servisních středisek naleznete zde: https://consumer.huawei.com/cz/support/screenreplacement/