Tech Data posiluje nabídku cloudového zabezpečení s Barracuda Networks

PRAHA, Česká republika (21. srpna 2019) Společnost Tech Data AS dnes oznámila uzavření dohody se společností Barracuda Networks, důvěryhodným poskytovatelem bezpečnostních řešení s podporou cloudu. Zákazníci Tech Data v oblasti střední a východní Evropy, včetně Polska, České republiky, Slovenska, Rumunska, Maďarska, zemí Jaderského moře a Turecka, budou mít nyní přístup ke kompletní nabídce vysoce kvalitních předplacených IT řešení společnosti Barracuda, která zahrnuje tři oblasti trhu: ochrana e-mailu, zabezpečení sítě a aplikací a ochrana dat.

Díky této dohodě přibývá do nabídky Tech Data řešení WAFAAS (Web-Assisted Firewall as a Service) od Barracudy, které zjednodušuje a zrychluje pokrytí ochrany webových aplikací. Zákazníci Tech Data mají také přístup k portfoliu produktů PhishLine společnosti Barracuda, které pomáhají předcházet falešným e-mailům, ztrátě dat a poškození značky prostřednictvím školení a testování zaměstnanců tak, aby rozpoznali cílené phishingové útoky.

Pavel Salák, generální ředitel Tech Data Česká republika, uvádí: „Rozsáhlá a cenově dostupná řešení s podporou cloudu na ochranu e-mailu, dat a zabezpečení sítě a aplikací od společnosti Barracuda jsou skvělým přírůstkem do komplexního portfolia Tech Data. Jejich řešení chrání zákazníky, data a aplikace před dnešními pokročilými hrozbami a my se těšíme na rozšíření jejich dosahu k naší zákaznické komunitě a společný růst byznysu na celém území střední a východní Evropy. 

„Našim partnerům se logo Barracuda Networks poprvé představí na blížícím se TD Festu 3. září na Cindě – a to jako jeden z partnerů festivalu, “ dodává Petr Zahálka, security specialista Tech Data AS. „Našim partnerům pak v podzimní sezoně nabídneme také standardní workshopy a školení.“ 

 „Jsme potěšeni, že je Tech Data naším distributorem, který nám pomůže rozšířit naši obchodní přítomnost na území střední a východní Evropy. Tech Data se plně seznámila se sortimentem a službami společnosti Barracuda v oblasti ochrany e-mailu, bezpečnosti sítě a aplikací a ochrany dat. Prostřednictvím naší kombinované obchodní strategie jsme atraktivní pro zákazníky, školíme zaměstnance a podporujeme dynamický ekosystém obchodních partnerů. Dalším z našich hlavních cílů bude snaha umožnit poskytovatelům řízených služeb podporovat všechny typy uživatelů a podniků v regionu využívajících technologii společnosti Barracuda,“ dodává Walter Egger, regionální obchodní ředitel Barracuda Networks.

O společnosti Tech Data 

Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Společnost Tech Data se umístila na 83. místě v seznamu Fortune 500® a již deset let je pravidelně označována za jednu z „nejobdivovanějších společností na světě“. Další informace najdete na webových stránkách http://www.techdata.cz. Můžete nás také sledovat na Twitteru, LinkedInu, či na Facebooku.

O společnosti Barracuda

V Barracudě se snažíme udělat ze světa bezpečnější místo. Věříme, že každý byznys si zaslouží přístup ke cloudovým řešením pro podnikové zabezpečení, která lze snadno zakoupit, aplikovat a používat. Poskytujeme ochranu pro e-maily, sítě, data a aplikace s inovativními řešeními, která se rozvíjejí a přizpůsobují k potřebám našeho zákazníka. Více než 150 000 organizací po celém světě svěřilo jejich ochranu do rukou Barracudy – v ohledech, jejichž rizikovost si možná ani neuvědomují – aby se mohly věnovat růstu svého podniku. Pro více informací navštivte stránky www.barracuda.com