San Benedetto zlepšuje své digitální procesy pomocí zařízení Panasonic TOUGHBOOK

Italská nápojová společnost San Benedetto si v rámci procesu digitalizace společnosti vybrala pro efektivní správu výrobní linky odolné tablety Panasonic TOUGHBOOK.PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA, 26. srpna 2019 – San Benedetto, přední italská společnost v oblasti nealkoholických nápojů, vybavila své zaměstnance výrobních linek 65 maximálně odolnými tablety Panasonic TOUGHBOOK A2 10,1“. Společnost s 2 000 zaměstnanci po celém světě působí ve více než 100 zemích a má výrobní kapacitu 4,6 miliard lahví ročně. Zařízení, která mají společnosti San Benedetto pomoci učinit významný krok směrem k pracovnímu prostředí „bez papírování“, budou použita na výrobních linkách s cílem zjednodušit procesy a operace a zvýšit produktivitu.

Bezkonkurenční ergonomický design
V rámci zachování naší planety se společnost San Benedetto vydala na cestu udržitelnosti, jejíž součástí je mimo jiné i digitalizace výrobních procesů. TOUGHBOOK A2, mobilní zařízení s operačním systémem Android, je vybaveno širokou škálou nastavitelných podnikových rozhraní a možností konektivity, které umožňují přizpůsobení konkrétním potřebám pracovníků. Má vyjímatelnou baterii vyměnitelnou za provozu, která je schopna zajistit funkčnost po celou pracovní dobu, disponuje certifikací IP65 stupně krytí proti průniku prachu a vody a lze se na něj spolehnout v extrémním rozsahu teplot od -10 do 50 °C.

Díky své odolnosti vůči nárazu, schopnosti odolávat pádům z výšky až 1,2 metru, dlouhé životnosti baterie a možnosti pracovat v prostředích s vysokou vlhkostí umožňuje pracovníkům bezproblémovou práci. Zaměstnanci těží zejména z ergonomického designu, a to díky nízké hmotnosti, odolnému a snadno nastavitelnému pásku na ruku a integrované čtečce čárových kódů, což je zásadní pro zkrácení doby kontroly kvality a chyb evidence.

Rozsáhlý proces výběru
„Provedli jsme hloubkovou analýzu trhu profesionálních odolných tabletů, což nám umožnilo objevit Panasonic A2 TOUGHBOOK, který byl schopen zaručit veškeré funkce, které jsme požadovali pro použití v průmyslovém prostředí,“ říká Matteo Boatto, hlavní nákupčí ve společnosti San Benedetto.

„Jsme opravdu hrdí na to, že můžeme přispět k závazku společnosti San Benedetto v oblasti ochrany životního prostředí, což je hodnota, které si společnost Panasonic také velice cení,“ dodal Federico Padovani, regionální marketingový manažer Panasonic Mobile Solutions pro Itálii. „Pro nás je to další doklad přínosu našich zařízení pro výrobu, kde mohou poskytovat značné výhody.“

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch. 

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení. 

Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků

  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné. 
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji řady elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, zařízení pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslavila 100 let od svého založení. Nyní provozuje 582 dceřiných společností, 87 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 62,5 miliard EUR za rok končící 31. března 2019. Společnost se napříč všemi divizemi snaží s použitím inovací vytvářet nové hodnoty. Díky svým technologiím chce vytvořit lepší svět a lepší život pro své zákazníky. Více o společnosti Panasonic najdete na: https://www.panasonic.com/global.