F.O.O.D. piknik 2019 v neděli 1. září na pražské Ladronce

Gastronomický festival F.O.O.D. piknik 2019 časopisu F.O.O.D. se blíží. Tento již tradiční svátek všech gurmánů a přátel časopisu F.O.O.D. proběhne v neděli 1. září na pražské Ladronce. Odstartuje v 11 hodin a potrvá až do večera, kdy ho v 18 hodin uzavře koncert písničkáře Pokáče. I letos je jedním z hlavních motivů kromě výtečných pokrmů a delikátních surovin především setkávání s přáteli.

Na návštěvníky budou čekat piknikové koše plné dobrot za zvýhodněnou cenu, díky kterým si piknik bude moci každý příchozí s chutí užít. Chybět nebude ani atraktivní program a skvělé jídlo. Během dne proběhne na pódiu 12 kuchařských show – své recepty naživo uvaří šéfredaktorka Darina Křivánková, redaktorka Karolína Fourová a lektoři z Gourmet AcademyMarkéta Pavleye, Gianfranco Coizza, Lukáš Čížek a teatender Jiří Boháč. Celým dnem bude provázet milovník dobrého jídla a autor Gastromapy Lukáš Hejlík. Na pódiu i mimo něj se budou návštěvníci moci setkat s redakcí časopisu F.O.O.D.

F.O.O.D. piknik i letos zpestří stánky partnerů, kterých bude 120 a ve kterých budou k zakoupení hotové pokrmy i kvalitní suroviny od lokálních farmářů. Ve spolupráci s časopisy Sluníčko a Mateřídouška bude fungovat velká dětská zóna. Děti si mohou užít v indiánské vesničce nebo na různých atrakcích. Pro všechny příchozí bude připravena také bohatá tombola s více než 150 cenami, každá v hodnotě minimálně 500 Kč. Losovat se bude 3x během dne na velkém pódiu. 

Celý den završí koncertem Pokáč. Náš aktuálně bezkonkurenčně nejvtipnější hudební interpret vás bude bavit od 18.00.

Dejte si schůzku s někým, s kým jste se dlouho neviděli, a přijďte si užít den plný skvělého jídla, pití a zábavy! Bude to rozhodně stát za to!

Časopis F.O.O.D. je praktickým průvodcem pro každého, kdo rád vaří s nápadem, přitom jednoduše a z čerstvých surovin. Svým čtenářům nabízí nejen spoustu kvalitních receptů z dostupných ingrediencí, ale kromě trendů z celého světa nezapomíná ani na tradiční českou kuchyni nebo názorné postupy pro přípravu složitějších pokrmů.

Vstup na F.O.O.D. piknik 2019 je zdarma

Podrobný program včetně všech aktualit na www.food-piknik.cz . Sledujte náš Instagram @casopis_food.

CZECH NEWS CENTER a.s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.