Neeco se dohodlo s TATA Communications na poskytování služeb v oblasti Internet věcí

Praha, 3. září 2019 – Neeco Global ICT Services  oznámilo, že se dohodlo s předním světovým poskytovatelem digitální infrastruktury, společností Tata Communications, na zajišťování služeb               v oblasti Internet věcí (IoT) evropským zákazníkům. Neeco bude využívat platformu Tata Communications MOVE a nabízet integrované služby IoT, což jeho klientům umožní nasazení zařízení propojených v rámci IoT kdekoli na světě. 

Společnost Neeco vytvořila jedinečnou sadu produktů a služeb IoT zaměřených na globální telekomunikační poskytovatele, dodavatele IoT technologií, podniky a vládní organizace. Do této nabídky patří také systém Trexee, komplexní řešení pro monitorování a sledování především firemního majetku, založený na GPS a globální GSM. Systém Trexee nabízí kompletní sadu funkcí, včetně zjištění polohy, zrychlení, teploty a vibrací, díky kterým je použitelný pro celou řadu odvětví: dopravu                     a logistiku, odpadové hospodářství, stavebnictví, zemědělství, leasingové společnosti a půjčovny automobilů. 

Platforma Tata Communications MOVE umožňuje podnikům transformaci toho jak operují                       a komunikují se svými zákazníky prostřednictvím bezproblémového a zabezpečeného sběru, přesunu a zpracování informací. Tato platforma je podpořena partnerstvím společnosti Tata Communications s více než 600 provozovateli mobilních sítí po celém světě a zároveň její globální sítí, která spojuje           4 z 5 předplatitelů mobilních služeb. 

„Jsme potěšeni, že si společnost Tata Communications zvolila právě Neeco ke spolupráci v rámci urychlení IoT trendu v Evropě,“ říká David Pátek, zakladatel a CEO Neeco Global ICT Services. „Neustále pracujeme na nových produktech IoT, které přináší další výhody, spolehlivost a efektivitu v různých segmentech trhu. IoT se stále vyvíjí a je oblastí s mnoha konkurenčními technologiemi. Vnímám tuto spolupráci jako příležitost pro Neeco se rychleji prosadit na evropském trhu, jelikož jsme už nyní schopni navrhnout, nasadit i poskytnout podporu IoT řešení u našich klientů, zatímco se tato oblast nadále vyvíjí,“ dodává David Pátek. 

Díky síti více než 1 900 regionálních a lokálních partnerů a spojení s předními průmyslovými společnostmi, jako je Tata Communications, je Neeco schopno nabízet, prodávat a podporovat řešení IoT u zákazníků ve více než 160 zemích světa. 

Firmy a organizace výrazně závisí na informačních technologiích, což vyžaduje podporu důvěryhodných dodavatelů jako Neeco, kteří jim mohou poskytnout komplexní služby a řešení, jako například IoT, na globální úrovni. Společnost Neeco, založená v roce 2009 Davidem Pátkem, si v posledním desetiletí vybudovala svůj celosvětový úspěch působením jako single-point-of-contact, tedy jako jediné kontaktní místo pro všechna ICT řešení. Tento model zjednodušuje klientům procesy i komunikaci a zároveň je zbavuje časově náročných jednání s partnery v každém regionu, což jim  umožní také finanční úspory. 

TATA COMMUNICATIONS a TATA jsou ochranné známky společnosti Tata Sons Private Limited. Tata Communications MOVE je ochranná známka společnosti Tata Communications v některých zemích.

O společnosti Neeco Global ICT Services 

Soukromá společnost Neeco Global ICT Services byla založena českým podnikatelem Davidem Pátkem v roce 2009. Neeco je jedním z předních globálních poskytovatelů řešení v oblasti ICT a systémové integrace. Klientům poskytuje podporu potřebnou pro jejich podnikání – od poradenských, technických a podpůrných až po plně řízené služby. Neeco disponuje sítí více než 20 000 inženýrů rozmístněných po celém světě a službou nepřetržité 24-hodinové zákaznické podpory. Firma působí ve 160 zemích na sedmi kontinentech. Mezi její klienty patří například nadnárodní telekomunikační společnosti TATA Communications, Vodafone, NTT nebo mezinárodní síť hotelů Hilton a další. Hlavní sídlo Neeco Global ICT Services je v České republice. www.neeco.com