Neeco Global ICT Services: Tomáš Brandýský povede divizi digitální transformace

Praha, 6. listopadu 2019 – Tomáš Brandýský povede divizi zaměřenou na digitalizaci firemních procesů, využívání dat machine learning a výhledově také umělou inteligenci. „Jde mi především o dlouhodobou udržitelnost IT systémů a koncepční plánování“, říká Tomáš Brandýský. „Klientům chceme pomáhat při zefektivnění stávajících obchodních procesů, digitalizaci konkrétních obchodních operací a případnou rekonstrukci jejich obchodního modelu tak, abychom jim umožnili vytvářet prostor pro nové obchodní schopnosti“. 

Do společnosti Neeco přichází Brandýský po více než 11 letech působení ve firmě i3cz, kde měl na starosti technický provoz IT systémů a implementaci systémů firemní bezpečnosti. Zajímá ho hlavně hledání a implementace moderních IT nástrojů pro zvýšení efektivity společnosti a řešení, která odpovídají moderním trendům v oblasti bezpečnosti, robustnosti a škálovatelnosti. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/tomas-brandysky-a638a2b/

O společnosti Neeco Global ICT Services 

Soukromá společnost Neeco Global ICT Services byla založena českým podnikatelem Davidem Pátkem v roce 2009. Neeco je předním globálním poskytovatelem řešení v oblasti ICT a systémové integrace. Klientům poskytuje podporu potřebnou pro jejich podnikání – od poradenských, technických a podpůrných až po plně řízené služby. Neeco disponuje sítí více než 20 000 inženýrů rozmístěných po celém světě a službou nepřetržité 24hodinové zákaznické podpory. Neeco působí ve 160 zemích na sedmi kontinentech. Mezi klienty patří například nadnárodní telekomunikační společnosti TATA Communications, Vodafone, NTT nebo mezinárodní síť hotelů Hilton a další. Hlavní sídlo Neeco Global ICT Services je v České republice. www.neeco.com