moto e6 plus: více displeje. více kamery. design, který budete milovat.

Vždy jsme říkali, že nejlepší funkce nemusí přicházet s nejvyšší cenou. S moto e rodinou jsme hrdí na to, že můžeme zákazníkům nabídnout spolehlivé telefony, které berou kvalitu vážně, za dostupné ceny. Jsme nadšeni, že jsme tento stav mohli spolu s moto e6 plus posunout o kus dál a představit duální fotoaparát a krásné designové funkce.

duální fotoaparát

Vůbec poprvé v telefonu moto e je k dispozici úžasný duální fotoaparát, který je v této cenové kategorii nejlepším svého druhu. Hlavní 13 MPx fotoaparát nabízí velikost pixelů 1.12um a vytváří nádherné ostré snímky. Velká clona f / 2.0 vám poskytuje dostatek prostoru na fotografování v různých světelných podmínkách, při zachování kvality a detailů obrazu.

2 MPx senzor hloubky a vestavěný portrétový režim umožňují rozmazat popředí nebo pozadí podle požadovaného vzhledu. Kreativitu můžete také dosáhnout pomocí režimu Zkrášlení, který umožňuje vyleštit objekt pomocí možností úprav v aplikaci fotoaparátu. Ať už fotografujete portrét, krajinu nebo detailní záběr, tento duální fotoaparát vám jistě přinese lepší fotografie.

barevný design, který se vám zalíbí

Moto e6 plus má moderní design od shora dolů. 6,1-palcový displej telefonu je větší a lepší než kdykoliv předtím a nabízí špičkový zážitek ze sledování bez ohledu na to, jak ho používáte. Ať už sledujete svůj oblíbený televizní program nebo si prohlížíte svůj kanál, displej Max Vision HD + pomáhá každé aplikaci vypadat co nejlépe. Není třeba obětovat velikost obrazovky kvůli pohodlí nebo komfortu – moto e⁶ plus je ještě lehčí a pohodlnější pro držení v porovnání s jeho předchůdcem. Je k dispozici ve třech úžasných metalických barvách včetně Karibské modré, Syté brusinkové a Leštěného grafitu – moto e⁶ plus určitě zanechá dojem.

vyrobený pro lepší selfies

Duální systém zadních fotoaparátů není jediným způsobem, jak zachytit úžasné fotografie – vybaven přední kamerou s rozlišením 8 MPx, moto e⁶ plus určitě pomůže zkvalitnění vašich selfies. Díky blesku můžete s jistotou fotografovat i při zhoršených světelných podmínkách.

Speciální slot pro paměťovou kartu microSD nabízí dalších 512 GB úložného prostoru, takže se nemusíte nikdy věnovat odstraňování fotografií, abyste získali více místa.*

dvě formy bezpečného přístupu

Pro rychlý a snadný přístup k vašim oblíbeným aplikacím je snímač otisků prstů v zadní části telefonu připraven vždy, když jste i vy. Skener je důmyslně umístěn pod ikonickým logem společnosti Motorola, takže na něj můžete zapomenout, dokud ho nebudete potřebovat. Moto e⁶ plus také podporuje technologii rozpoznávání obličeje pro větší jednoduchost a bezpečnost.

nabitý energií

Powerbanku můžete nechat doma díky vyměnitelné 3000 mAh baterii. S tolika hodinami času, který je k dispozici, můžete hrát dnes a zapomenout na nabíjení až do zítra.

Moto fanoušci si také mohou vychutnat stejný čistý softwarový zážitek bez nevyžádaného softwaru, jaký mají rádi – s moto e⁶ plus, který je poháněn systémem Android ™ 9 Pie. A už se nemusíte bát, že vám bude chybět rytmus (nebo skvělý záběr) díky osmijádrovému procesoru s frekvencí 2,0 GHz v telefonu. Tak jděte do toho a používejte svůj telefon naplno – zvládne to.

Pro více informací o moto e⁶ plus a kompletní seznam specifikací navštivte http://www.motorola.com/cz.

ceny a dostupnost

Nový Motorola e plus bude v České republice k dispozici od 13. září za doporučenou cenu 4190 Kč (4GB/64GB verze).

právní vyloučení odpovědnosti

Některé funkce, funkčnost a specifikace produktu mohou záviset na síti a podléhají dodatečným podmínkám a poplatkům. Všechny informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA a Stylizované Logo M jsou registrované ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Android je ochranná známka společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2019 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

* Podporuje až 512 GB microSD kartu, microSD karty se prodávají samostatně. Obsah s DRM ochranou se nemusí dát zkopírovat na kartu.