Wrike vyhlašuje finalisty soutěže pro vývojáře „Work, Unleashed 2019“

Soutěžící přiletí do Prahy představit projekty navrhující vylepšení platformy pro digitální spolupráci týmů

Praha, 11. září 2019Wrike, tvůrce platformy pro efektivní firemní spolupráci a řízení projektů, oznamuje finalisty soutěž pro vývojáře, designéry a produktové manažery, nazvanou „Work, Unleashed 2019“. Cílem soutěže je získat nápady na vylepšení uživatelského zážitku při používání platformy a vylepšení jejích funkcí v souladu s celkovou filosofií společnosti Wrike, pomoci zajistit lepší spolupráci v rámci společností a zvýšit produktivitu týmů. Společnost Wrike plánuje rozdělit mezi vítěze soutěže až sto tisíc amerických dolarů. První místo bude odměněno 25ti tisíci dolary, druhé 10ti tisíci dolary a třetí 5ti tisíci dolary. Na odměněných místech se může umístit více než jeden tým. Finálové týmy se setkají v Praze, kde 19. září představí svoje projekty. Ve stejný den bude také vyhlášen vítězný tým.

„Společnost Wrike v posledních několika letech rychle rostla a já věřím, že máme absolutně nejlepší tým pro výzkum a vývoj,“ řekl zakladatel a generální ředitel společnosti Andrew Filev. „Jsme velmi potěšeni účastí a hlavně inovativním a kreativním myšlením všech účastníků soutěže. Výsledky ukazují, že jsme si pro naší novou kancelář vybrali ideální místo s mnoha talentovanými lidmi a těšíme se na aktivní budování našeho týmu.“

Finalisté a jejich projekty:

Tým AO; Projekt: Workflow Extension

Funkce umožňující uživatelům nastavit automatické spuštění po dokončení nezbytných úkolů

Team Appulate; Projekt: Wrike Dev Helper

Rozšíření Google Chrome, které přidává automatizaci pracovního postupu pro Dev-QA a obsahuje funkce jako automatizace přechodů stavu; mapování a synchronizace s Bitbucket a Github; a schopnost vytvářet úkoly ze šablon a přátelských permalinků.

Team Boars; Projekt: Wrike Google Assistant

Nástroj hlasového asistenta umožňující snadné vytváření úkolů a flexibilní interakce prostřednictvím platformy Wrike.

Tým Jiří z Poděbrad (JZP); Projekt: Najděte nejlepší místo

Webová aplikace, která uživatelům Wrike pomáhá najít optimální pracovní místo se statistikami podle umístění na základě různých metrik.

Tým SMMBuilder; Projekt: SMMBuilder

Aplikace, která spojuje všechny účty sociálních sítí do jednoho praktického ovládacího panelu pro lepší sledování úkolů na sociálních médiích.

Tým Tensy; Projekt: exTensy

Rozšíření Google Chrome, které zlepšuje spolupráci tím, že poskytuje týmům možnost diskutovat o jakémkoli úkolu prostřednictvím videochatu webRTC přímo na platformě Wrike.

Team The Botas; Projekt: Wrike Task Handler

Plug-in pro IntelliJ, který pomáhá vývojářům pracovat s Wrike jako jejich nástrojem pro správu projektů a umožňuje uživatelům spravovat Wrike úkoly v rámci IDE.

Team The Pride; Projekt: Wrike IBM BPM

Rozšíření, které integruje a synchronizuje úkoly mezi Wrike a IBM BPM.

Team WrikeMeeting; Projekt: WrikeMeeting

 Aplikace zaměřená na produktivitu, která nastavuje specifické úkoly pro splnění cílů během schůzek pomocí hlasového příkazu. Aplikace automaticky vytvoří úkoly a přiřadí je odpovídajícím osobám jednoduchým kliknutím nebo hlasovým příkazem.

Finalisté byli vybráni na základě šesti kritérií: užitečnost, kvalita kódu, inovativnost, úplnost, technické potíže a design. Vítěze vybere tato porota: Viceprezidentka Wrike pro mezinárodní obchod a Generální ředitelka EMEA Patricia DuChene, Viceprezident Wrike pro produkty Alexey Korotich a Viceprezident pro strojírenství Yuri Golikov. informace o soutěži Work, Unleashed najdete zde https://learn.wrike.com/wrike-work-unleashed-contest/.

Wrike

Wrike je platforma pro efektivní spolupráci týmu a řízení projektů. Pomáhá společnostem zajistit vyšší efektivitu a dosahovat lepších výsledků. Spojuje týmy na jednom digitálním místě a nabízí jim potřebné nástroje k efektivnímu řízení a realizaci projektů. Společnost byla založena v roce 2006 v Sillicon Valley a od té doby se stala partnerem pro více než 19 000 společností po celém světě, které zahrnují Hootsuite, Tiffany & Co. a Ogilvy. V současné době platformu využívají dva miliony uživatelů ve 140 zemích světa. Více informací naleznete na www.wrike.com.