Společnost Wrike oznamuje vítěze soutěže Work, Unleashed

Ve finále soutěže zaměřené na nápady k vylepšení platformy byly v Praze vybrány tři týmy, které si mezi sebou rozdělili celkem 40 000 dolarů za kreativitu a inovace 

Praha 23. září, 2019Wrike, tvůrce platformy pro efektivní firemní spolupráci a řízení projektů oznamuje, že v Praze otevřela novou pobočku a souběžně s tím vybrala vítěze soutěž pro vývojáře, designéry a produktové manažery ze střední a východní Evropy, nazvanou „Work, Unleashed 2019“. Cílem soutěže bylo získat nápady na vylepšení uživatelského zážitku při používání platformy a vylepšení jejích funkcí v souladu s celkovou filosofií společnosti Wrike, pomoci zajistit lepší spolupráci v rámci společností a zvýšit produktivitu týmů. Pro výběr vítěze bylo důležitých šest kritérií: utilita, kvalita kódu, inovace, ucelenost nápadu, technická obtížnost a design. Společnost Wrike mezi tři vítěze rozdělila celkem 40 000 dolarů. 

 “Rozhodování nebylo snadné, ale jsme rádi, že můžeme oznámit vítěze soutěže Work, Unleashed,” řekla ředitelka společnosti pro Evropu, Asii a Tichomoří Patricia DuChene. “Šlo o první takovou soutěž, kterou naše společnost pořádala a jsme velmi spokojeni s návrhy, které jsme dostali. Nápady všech týmů, které byly vybrány do finále, potvrzují, že jsme si Prahu a střední Evropu vybrali správně jako místo pro naší novou kancelář. Těšíme se na to, že zde vybudujeme skvělý R&D tým.” 

Vítězové soutěže Work, Unleashed: 

1. místo: Tým: WrikeMeeting; Projekt: WrikeMeeting

Aplikace která v průběhu schůzek rovnou zadává úkoly s pomocí hlasového pokynu. Aplikace vytváří úkoly a zadává je s pomocí jednoduchého kliknutí nebo hlasového pokynu.  

2. místo: Tým Tensy; Projekt: exTensy

Rozšíření funkcí Google Chrome, které umožňuje lepší spolupráci s pomocí webRTC video chatu přímo v platformě Wrike. 

3. místo: Tým Boars; Projekt: Wrike Google Assistant

Hlasový asistent, který umožňuje snadné vytváření úkolů a flexibilní interakci s platformou Wrike.  

“Vybrali jsme tým WrikeMeeting jako vítěze soutěže, protože přišel se zajímavým řešením pro správu zápisů ze schůzek, což je něco, s čím se každý z nás může ztotožnit. Jejich řešením je snadný nástroj pro hlasové vytváření a zadávání úkolů. Tým představil solidní prototype a je jasné, že jeho členové přípravou strávili hodně času,” dodala DuChene.

Všichni finalisté se zúčastnili finálních presentací a vyhlášení vítězů v naší nové pražské kanceláři. Vítězné týmy si celkem rozdělily 40 000 dolarů (25 000 dolarů za první místo, 10 000 dolarů za 2. místo a 5 000 dolarů za třetí místo). Všechny ostatní týmy, které se dostaly do finální dvacítky obdržely dárkové karty Amazon. Více informací naleznete zde: https://learn.wrike.com/wrike-work-unleashed-contest/.

Wrike

Wrike je platforma pro efektivní spolupráci týmu a řízení projektů. Pomáhá společnostem zajistit vyšší efektivitu a dosahovat lepších výsledků. Spojuje týmy na jednom digitálním místě a nabízí jim potřebné nástroje k efektivnímu řízení a realizaci projektů. Společnost byla založena v roce 2006 v Sillicon Valley a od té doby se stala partnerem pro více než 19 000 společností po celém světě, které zahrnují Hootsuite, Tiffany & Co. a Ogilvy. V současné době platformu využívají dva miliony uživatelů ve 140 zemích světa. Více informací naleznete na www.wrike.com