Digitální agentura WDF uvádí nový web pro organizaci I AM FIGHTER

Praha, září 2019 – Digitální agentura WDF spustila v těchto dnech web pro nově vzniklé uskupení zápasníků I AM FIGHTER v rámci tvorby celkové corporate identity. Tým agentury WDF se ujal tvorby loga, webové aplikace, nebo návrhu merchandisingu.

Samotný vývoj webu trval tři měsíce pod vedením projektového manažera Martina Helešice, grafické zpracování zajistil Sergej Senchik, kódování se ujal Libor Ptáček a programování Karel Smetana. „Hlavním cílem bylo minimalizovat náročnost obsluhy webu, tedy aby zde bylo po jeho spuštění minimum práce pro klienta, ale zároveň aby byl web stále aktuální. Proto lze vytvářet nové zápasy a turnaje doslova na pár kliků a vše se následně distribuuje napříč celým webem,“ komentuje spolupráci Martin Helešic. 

„Na počátku proběhla řada setkání s klientem i s několika zápasníky, abychom načerpali inspiraci pro požadované komunikační kanály a celkově tvorbu corporate identity. Inspirovali jsme se jak u konkurenčních organizací v zámoří, tak i u čisté komunikační linie vybraných světově úspěšných sportovních značek. Vše se zadařilo na jedničku, klient je spokojen a já se už těším, jak web prověří první nával fanoušků“ doplňuje Vojtěch Strnad, partner a CEO agentury WDF.

Web je složen z propojených modulů, kdy se návštěvníci stránky dozví informace o samotných zápasnících, termíny turnajů a zápasů s tím, že web například i propočítá termín do nového turnaje, statistiky zápasů či samotných fighterů. Díky centralizované databázi fighterů lze velmi jednoduše „naklikávat“ následné zápasy navázané na turnaje. Co jistě někteří fanoušci a budoucí zápasníci ocení, je možnost přihlásit se skrz webové rozhraní jako zájemce o spolupráci s organizací I AM FIGHTER. Nechybí samozřejmě sekce jako novinky, propojení na sociální sítě a informace o partnerech organizace.  

Agentura WDF se rovněž částečně podílí na komunikaci připravovaného bojového galavečera v nové hale O2 universum, který se uskuteční 10.10. od 18.00 hodin. V rámci večera se představí jak legendy MMA, tak nováčci.   

 

Označeno tagem