Fanoušci hry Fortnite mají důvod k radosti, protože společnosti Samsung a Epic Games uvedly na trh exkluzivní skin „Glow“ pro zařízení Galaxy

Praha, 1. října 2019 – Bezprostředně po uvedení telefonu Galaxy Note10 na trh oslavuje Samsung své pokračující partnerství se společností Epic Games, která stojí za vývojem hry Fortnite, uvedením exkluzivního skinu Glow, který bude ve hře k dispozici téměř všem majitelům zařízení Galaxy.  Design skinu Glow se inspiruje zařízením Galaxy Note10 a jeho jedinečným barevným řešením Aura Glow, které bylo vytvořeno speciálně pro svobodomyslné mileniály a nechává se inspirovat lomem světla procházejícího hranolem.

Nový skin Glow bude k dispozici od 28. září 2019 a stane se novým přírůstkem na stále se rozšiřujícím seznamu exkluzivního obsahu pro hru Fortnite z dílny společnosti Samsung. V loňském roce oslavily obě společnosti uvedení této hry na platformě Android skinem Galaxy, který je k dispozici pouze na zařízeních Galaxy Note9 a Galaxy TabS4. Začátkem letošního roku vyústilo partnerství obou společností v uvedení skinu iKONIK spolu s doprovodným tanečním pohybem Love Scenario, které byly vyvinuty ve spolupráci s hvězdou korejského popu Jungem Chanwoo z kapely iKON a jsou určeny pro Galaxy S10.

Nový skin Glow, který bude dostupný na větším počtu zařízení, bude vycházet z loňského skinu Fate, ale bude obsahovat novou barevnou kombinaci založenou na barevných tónech Aura Glow přístroje Galaxy Note10. Partnerství odráží rostoucí zaměření společnosti Samsung na poskytování špičkových herních zážitků uživatelům a na celosvětový úspěch hry Fortnite.

Od svého uvedení na trh v roce 2017 se tato hra stala kulturním fenoménem. Začátkem roku 2019 překročil počet hráčů registrovaných na všech platformách 250 milionů a celosvětově tato hra generovala tržby přesahující 2 miliardy dolarů. Toto partnerství poskytuje společnosti Samsung prodejní exkluzivitu, protože verze této hry pro Android je k dispozici pouze v obchodě Galaxy Store a na internetových stránkách Epic Games, což je dokladem uznání, že přístroje Samsung představují zlatý standard v oblasti mobilního hraní. Galaxy Note10 je nejnovějším a nejskvělejším produktem společnosti Samsung s řadou funkcí, díky nimž pro vás bude příprava na boj o příštího mistra světa ve Fortnite hračkou.

Funkce Game Booster v Galaxy Note10, která využívá umělou inteligenci k prediktivnímu zvyšování výkonu zařízení, analyzuje vaše hrací návyky, jakož i data od vydavatelů včetně Epic Games, a následně optimalizuje herní zážitek v závislosti na vašich jedinečných individuálních potřebách. Pokud hrajete graficky náročné RPG hry, optimalizuje Game Booster výkon vašeho zařízení ve prospěch lepší grafiky a vyšší obnovovací frekvence, zatímco příležitostní hráči využijí vyššího výkonu baterie, takže budou moci hrát hry po celou dobou dojíždění a ještě jim spousta šťávy zbyde. Kromě těchto softwarových inovací se může Galaxy Note10 pochlubit také významnými hardwarovými vylepšeními.

Je vybaven výkonnou, chytřejší baterií, která optimalizuje spotřebu energie na základě individuálních vzorců používání, takže se nebudete muset nikdy obávat, že byste kvůli výdrži baterie museli své hraní omezit. Pro hraní graficky náročných her, které mají tendenci zahřívat telefon, je Galaxy Note10 opatřen také nejtenčí výparníkovou komorou na světě. Ultratenká výparníková komora o tloušťce pouhých 0,35 palce zapadá do tenkého, elegantního designu zařízení a reguluje teplotu, aby stabilizovala výkon zařízení a zabránila frustrujícím prodlevám způsobovaným přehříváním.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.