Martin Malo novým výkonným ředitelem Grafton Recruitment a Gi Group v České republice

Novým výkonným ředitelem společnosti Grafton Recruitment se stal Martin Malo (38). Na tento post přichází s bohatými zkušenostmi z oboru lidských zdrojů a řízení personální agentury. Jeho hlavním úkolem bude nadále posilovat vedoucí postavení této značky na tuzemském trhu a s pomocí inovativních projektů přispět k dalšímu zlepšování služeb klientům i uchazečům o práci. V rámci své pozice bude mít Martin Malo na starosti i vedení skupiny Gi Group, do níž Grafton Recruitment patří.

„Trh práce v České republice zažívá nelehké období, a proto je důležité zaměřit se na inovace a zvyšování kvality personálně poradenských služeb. Grafton Recruitment je etablovanou značkou na českém trhu s rozvinutou základnou poboček, klientů i aktivních kandidátů. Mám radost, že mohu být součástí jejího dalšího rozvoje a stát u tvorby nových inovativních HR služeb,“ říká Martin Malo s tím, že k jeho dalším cílům patří i pomoc českým firmám a zaměstnancům vyrovnat se se změnami, které přináší automatizace a digitální revoluce.  

Martin Malo vystudoval Fakultu politických věd a mezinárodních vztahů. Od roku 2009 začal působit v segmentu personálních služeb. Před příchodem do společnosti Grafton Recruitment a Gi Group zastával post předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti Trenkwalder v České republice a na Slovensku.

Svůj čas nejraději tráví se svým synem Martinem, rád si zahraje tenis a nejlépe zrelaxuje při řízení oblíbeného youngtimera.   

O Grafton Recruitment Czech Republic
Grafton Recruitment, s.r.o. byla založena v roce 1994 a v současné době je zastoupena 14 pobočkami po celé ČR: v Praze, Brně, Jihlavě, Ostravě, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Plzni, Zlíně, Liberci, Olomouci, Hradci Králové a Kolíně. Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializuje se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravuje také na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel. Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů. Grafton Recruitment je součástí GiGroup. Více na www.grafton.cz.

O GI Group
Gi Group je první italská nadnárodní společnost působící v oblasti zaměstnávání a zároveň je jedním ze světových lídrů v oblasti služeb zaměřených na rozvoj trhu práce. Skupina působí v oblasti dočasného přidělení i zaměstnávání na hlavní pracovní poměr, dále pak vyhledávání a výběru zaměstnanců, executive search, školení, podpory relokace, outsourcingu a poradenství v oblasti personálních a administrativních služeb.
Díky procesu internacionalizace, který byl zahájen v roce 2007, v současné době působí společnost Gi Group přímo nebo prostřednictvím strategických partnerství ve více než 50 zemích Evropy, Asie, Afriky a Ameriky.
Na konci roku 2010 dosáhla Gi Group významného uznání díky svému vstupu do Světové organizace pro zaměstnanost (WEC), jakožto Světový korporátní člen.