Tereza Kubíčková se vrací do Scott & Weber

Tereza Kubíčková nastupuje na pozici Business Development and Event Sales ve společnosti Scott & Weber, ve které působila již dříve.

2019-09-30 09_53_31-Kancelářské řešení & poradenské služby _ Scott & Weber

Tereza bude zodpovědná za identifikaci obchodních příležitostí v oblasti eventů, pronájmu konferenčních a zasedacích prostor a také za vybudování členské základny coworkingových prostor Scott & Weber. Na starosti také bude mít komunikaci s PR agenturou.

Ve společnosti Scott & Weber Tereza působila již v letech 2015 až 2018 jako Marketing Specialist. Podílela se na otevření centra Flora Office Center, organizovala řadu různorodých akcí pro klienty Scott & Weber, tvořila PR články o fenoménu plně vybavených kanceláří, připravovala pravidelný newsletter i další tiskové materiály.

Možnost být součástí dynamicky rostoucí společnosti Scott & Weber je pro mne velkou ctí. Zajímavá a kreativní pozice, skvělý tým, milí klienti, krásné a moderní prostředí, to vše je dokonalou kombinací,” dodává Tereza.

Další zkušenosti v oblasti marketingu a PR Tereza nabrala prací pro soukromé školy Livingston a Sunny Canadian International School. Podílela se také na propagaci Wellness Hotelu Step. “Velice se těším, že budu moci své nové znalosti a zkušenosti využít v úspěšné společnosti, která je pro mne srdcovou záležitostí,” potvrzuje Tereza.

O Scott & Weber

Scott & Weber nabízí flexibilní kancelářské prostory pro týmy různých velikostí. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové, kteří nejčastěji pracují v coworkingových prostorech, tak velké korporátní týmy.

Jejími klienty jsou nejen rychle rostoucí společnosti, které musí každý měsíc rozšiřovat kancelářskou plochu, ale také větší firmy, které si v budovách pronajímají celá patra. Pracovní prostory si od Scott & Weber pronajímají například společnosti VMware, JUUL, RTB House, Bacardi nebo PayU.

Založen byl v roce 2009. V současné době provozuje v Praze 1, 3, 4, 5 a 8 pět kancelářských center s celkovou plochou 10 860 m2. Aktuálně má více než 1 400 aktivních členů.