Společnost Scott.Weber prošla rebrandingem. V souvislosti s ním získala firma nový web

Společnost Scott.Weber, která se věnuje pronájmu flexibilních servisovaných kanceláří v Praze, prošla v rámci celkové změny vizuální identity rebrandingem. Vedle nového loga se může pochlubit také novou webovou prezentací. Jak nové logo, tak web lépe reflektují hodnoty, na kterých Scott.Weber staví a které zdůrazňují, že Scott.Weber je místo, ve kterém se práce stane zážitkem.

V rámci rebrandingu připravila společnost Scott.Weber společně s grafickým designérem Jáchymem Váně nové logo. Čtverec symbolizuje prostory (space), které Scott.Weber nabízí klientům pro práci v osmi pražských lokalitách. Tečka mezi slovy Scott.Weber je symbolem spojení a evokuje komunitu lidí / rodinu. Celkovou identitu firmy dále doplňují fotografie pracovního prostředí od Jiřího Lízlera, který se specializuje na architektonickou fotografii. Jeho snímky jsou využity jak na webu, tak na dalších firemních propagačních materiálech.

Logo je vyvedeno v černé a pískové barvě, protože tato barevná kombinace působí prestižně a zdůrazňuje sebevědomí firmy Scott.Weber, která je nejsilnějším hráčem na poli flexibilních servisovaných kanceláří v Praze s podílem 20 % trhu a která má na něm již více než 10 let zkušeností. Za tu dobu se vypracovala do pozice, ze které může udávat nové trendy v oblasti pronájmu kanceláří.

Realizaci rebrandingu má ve Scott.Weber na starosti nová marketingová manažerka Eva Beránková, která do firmy nastoupila v době, která pro její rozvoj skýtá mnoho příležitostí, jelikož firmy v rostoucí míře hledají takové poskytovatele kanceláří, kteří jim nabídnou flexibilní podmínky uzavření smluv. Scott.Weber v blízké době připravuje k otevření flexibilní kanceláře v budovách Flow Building na Václavském náměstí, City Element Na Pankráci a Praga Office & Garden v Karlíně. Každé z těchto kancelářských center bude jiné, ale co je bude spojovat, bude skutečnost, že v každém z nich budou klientům nabízena taková řešení, která budou odpovídat jejich individuálním potřebám a přáním.

O Scott.Weber Workspace

Scott.Weber nabízí flexibilní kancelářské prostory pro týmy různých velikostí. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové, kteří nejčastěji pracují v coworkingových prostorech, tak velké korporátní týmy.

Jejími klienty jsou nejen rychle rostoucí společnosti, které musí každý měsíc rozšiřovat kancelářskou plochu, ale také větší firmy, které si v budovách pronajímají celá patra. Pracovní prostory si od Scott.Weber pronajímají například společnosti VMware, JUUL, Upfield, Bacardi nebo PayU.

Založena byla v roce 2009. V současné době provozuje v Praze osm kancelářských center s celkovou plochou téměř 19 000 m2. Aktuálně nabízí více než 2 500 pracovních míst.