Zebra Technologies představuje mobilní počítač MC9300 ideální pro On-Demand Economy

Rozšířené portfolio posouvá produktivitu a efektivitu na vyšší úroveň v průmyslovém prostředí

Praha – 31. října, 2019 – Společnost Zebra Technologies, průkopník ve svém oboru, který pomocí svých řešení a partnerů pomáhá získat firmám náskok v podnikání, představila ultra odolný mobilní počítač MC9300 se systémem Android ™a dotykový počítač TC8300 se systémem Android ™. Mobilní terminál MC9300 jako nejnovější model řady MC9000, nejprodávanějšího mobilního počítače podnikové třídy, umožňuje podnikům modernizovat jejich mobilní řešení, aby držely krok s rostoucími požadavky online obchodování a zároveň zkracovaly dobu zaškolení, zlepšovaly rychlost a přesnost plnění úkolů a zvyšovaly produktivitu až o 10 procent ve srovnání s konkurenčními zařízeními.

MC9300, který je navržen tak, aby poskytoval špičkovou výkonnost pracovníkům ve firemních skladech, výrobě, či logistice, je ideální pro správu zásob, příjem a výdej, zpracování vráceného zboží, křížové dokování, sledování dílů a kontrolu cen. Jeho pokročilá skenovací technologie umí číst přímé značení dílů (DPM), dot-peen a laserem leptané čárové kódy a rychle snímat 1D nebo 2D čárové kódy v prakticky jakémkoli stavu ve vzdálenosti od desíti centimetrů až po 20 metrů. To poskytuje flexibilitu při skenování položek v malých zásobnících nebo na paletách v nejvyšších regálech skladu. Baterie PowerPrecision ™ + 7000 mAh MC9300 navíc poskytuje nejvyšší výkon ve své třídě a maximalizuje efektivitu a produktivitu pracovníků snížením odstávek.

MC9300 je nejvýkonnější ruční platforma výrobce Zebra a nejodolnější zařízení ve své třídě. Je také odolný proti vodě, kapkám, prachu či otřesům. Pro náročné podmínky chladírenských skladů je jeden z modelů MC93 vybaven systémem ohřívačů a mrazuvzdornou baterií. K dispozici je také model třídy 1 divize 2 (C1D2) pro použití na nebezpečných místech.

„S více než 3,2 milionu kusů mobilních počítačů MC9000 prodaných od roku 2003, Zebra využila svůj nejprodávanější a uživatelsky nejoblíbenější mobilní počítač podnikové třídy a vylepšila jeho funkčnost pomocí snadné migrační cesty z Windows na Android,“ řekl Joe White, viceprezident a generální ředitel Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies. „Zdokonalili jsme ergonomii a přidali jsme přes 20 nových funkcí, abychom zvýšili výkon aplikací i příslušenství, uživatelský komfort, snadné použití, odolnost, flexibilitu sběru dat a správu zařízení,“ dodal White.

BUDOVÁNÍ NA ODKAZU SÉRIE MC9000 MC9300 má všemi dobře známý a oblíbený design, vylepšený výkon podporovaný operačním systémem Android (OS), fyzickou klávesnici a 4,3palcovou, plně dotykovou obrazovku chráněnou ultra silným sklem Gorilla Glass ™. Obrazovka nabízí výběr šesti klávesnic pro provozování rozmanité sady obchodních aplikací využívajících oba způsoby zadávání. Zařízení obsahuje nejnovější čipovou sadu Qualcomm ™, která podporuje rozšiřitelnou platformu pro vývoj aplikací a zajišťuje minimálně dva upgrady systému Android pro výrazně nižší celkové náklady spojené s vlastnictvím (TCO). MC9300 má také volitelnou přední a zadní kameru pro snímání vysoce detailních fotografií a videí.

S končící podporou společnosti Microsoft stávajících zařízení Windows® Embedded Handheld / CE 7 v roce 2020 a 2021, MC9300 poskytuje nejlepší cestu k přechodu ze starších systémů Windows na

Android. MC9300 je také dodáván s předinstalovanou aplikací Terminal Emulation (TE), která je navržena tak, aby využila grafické možnosti zařízení a zároveň snadno podporovala tradiční používání „zelené obrazovky“ pro bezproblémovou migraci a zkrácení doby implementace.

MC9300 je k dispozici se sadou aplikací koncových uživatelů Mobility DNA™ a dále nástroji pro vývoj aplikací, které transformují Android na Android OS připravené pro podniky. To umožňuje podnikům maximalizovat návratnost investic svých mobilních zařízení Zebra zvýšením produktivity pracovníků, zjednodušením správy, posílením zabezpečení a zkrácením doby školení a adaptace. Díky smlouvě Zebra OneCare® mohou podniky využívat řešení zabezpečení softwaru ZGuing LifeGuard™ pro Android poskytující předvídatelné aktualizace zabezpečení a oprav, které odpovídají životním cyklům podnikového hardwaru, zjednodušují přechody OS a prodlužují životnost mobilních investic.

Na základě závazku společnosti Zebra k udržitelnosti byl robustní MC9300 navržen tak, aby si udržel svou spolehlivost prostřednictvím delší životnosti součástek i baterií jakož i celkové životnosti, dostupnosti a podpory po mnoho let. S cílem opětovného použití spíše než nahrazení je MC9300 zpětně kompatibilní s existující infrastrukturou nabíjení prostřednictvím adaptéru snižujícího elektronický odpad.

NOVÝ DOTYKOVÝ POČÍTAČ TC8300

Díky stejnému inovativnímu a uživatelsky přátelskému designu jako TC8000 s cílem snížit svalové úsilí a zvýšit produktivitu, je TC8300 optimalizován pro kompletaci objednávek a nové aplikace založené na rozšířené realitě (AR). Používá také stejnou čipovou sadu Qualcomm jako MC9300 pro prodlouženou životnost a je k dispozici se sadou softwaru Mobility DNA a LifeGuard pro podporu Androidu a DPM.

KLÍČOVÉ BODY

  • Nový MC9300 je dalším vývojovým modelem nejprodávanějšího mobilního počítače podnikové třídy na světě, který firmám umožňuje modernizovat jejich mobilní řešení tak, aby splňovaly rostoucí požadavky online obchodování a zároveň snižovaly dobu školení, zlepšovaly přesnost plnění a zvyšovaly produktivitu o 10 procent ve srovnání s konkurenční zařízení
  • MC9300 poskytuje nejlepší cestu k přechodu ze staršího Windows OS na Android a nabízí softwarovou sadu Mobility DNA, LifeGuard pro Android pro rozšířenou podporu zabezpečení a předinstalovanou TE aplikaci podporující „zelené obrazovky“ pro bezproblémovou migraci a zkrácení doby implementace.
  • Zebra rovněž oznámila nový dotykový počítač TC8300, který společnostem poskytuje špičkový výkon díky vyšší produktivitě pracovníků a většímu zviditelnění obchodních operací v průmyslovém prostředí v reálném čase.

###

O SPOLEČNOSTI ZEBRA TECHNLOGIES

Zebra (NASDAQ: ZBRA) pomáhá firmám působících v maloobchodní či online sféře, výrobě, dopravě, logistice, zdravotnictví a dalších průmyslových odvětvích dosahovat špičkové výkonnosti. S více než 10 000 partnery ve 100 zemích dodáváme řešení na míru přizpůsobená jednotlivým odvětvím, která inteligentně propojují lidi, aktiva a data a pomáhají zákazníkům přijímat kritická obchodní rozhodnutí. Naše řešení, která mají vedoucí postavení na trhu, zvyšují zážitek z nakupování, sledují a spravují zásoby a zlepšují efektivitu dodavatelského řetězce a péči o pacienty. Zebra, umístěná na seznamu Forbes nejlepších zaměstnavatelů v Americe za poslední tři roky, pomáhá našim zákazníkům získat náskok.

Více informací na stránkách Zebra Technologies, můžete se také zaregistrovat k odběru novinek. Sledujte Zebru na Linkedinu, Facebooku a Twitteru.