ARBOmedia získalo největší online kuchařku Toprecepty.cz

Praha, 26. listopadu 2019 – Mediazastupitelství ARBOmedia zahájilo exkluzivní spolupráci s portálem Toprecepty.cz, a dále tak rozšiřuje nabídku zastupitelství v segmentu vaření. Největší tuzemská „online kuchařka“ osloví měsíčně 1,8 milionu reálných uživatelek a uživatelů dle NetMonitoru.

Portál Toprecepty.cz je největší ve své kategorii. Uživatelé zde najdou nekonečnou inspiraci, co dobrého uvařit podle tisíců kuchařek a kuchařů. Portál je přehledně členěn do tematických kategorií. Vyhledávat mohou uživatelé zároveň podle surovin, sledovat videorecepty, nebo se nechat inspirovat receptem náhodným. 

„Projekt Toprecepty.cz velmi vhodně doplňuje naše portfolio. V segmentu vaření je největším na trhu a tak můžeme svým klientům a partnerům nabídnout opravdu velký zásah,“ říká CEO ARBOmedia, s.r.o. Petr Jaroš.

ARBOmedia, s.r.o.

ARBOmedia je přední interaktivní mediální zastupitelství poskytující služby v oblasti displej, video a mobilní reklamy. Jako součást vlastní reklamní sítě nabízí produkty založené na prověřených technologiích pro podporu efektivní komunikace on-line reklamy. Zajišťuje odborné poradenství, širokou škálu služeb a komplexní portfolio produktů pro efektivní a cílené marketingové řešení. V současné době spravujeme více než 94 webových projektů.