Mall.cz má novou vánoční píseň. E-shop se letos spojil s oblíbeným zpěvákem a autorem několika hitů Markem Ztraceným

Praha, 2. prosince 2019 Letošní vánoční kampaň Mall.cz podpoří nová píseň zpěváka Marka Ztraceného. Ten zažívá mimořádně povedený rok, patří k nejhranějším českým interpretům v domácích rádiích a je vyhledávaným skladatelem i mezi ostatními zpěváky napříč generacemi. Nová vánoční píseň má název „Stačí věřit“ a videoklip k ní exkluzivně uvádí internetová televize Mall.TV. 

První fázi své vánoční kampaně „S námi Vánoce v klidu přežijete“ spustil Mall.cz jako první v Česku již v polovině září. Navázal na ni Black Friday, kdy mohli zákazníci tohoto internetového obchodu vybírat z více než 20 tisíc produktů za zvýhodněné ceny. Nyní přechází vánoční kampaň do další fáze a pomalu se blíží do finále. V ní Mall.cz myslí na nejkrásnější ale zároveň pro mnoho lidí velmi stresové období v roce, kterým jsou Vánoce. 

Spojení s Markem Ztraceným a uvedení vánoční hitu je fází třetí. „S vánoční písní pokračujeme v úspěšné tradici, kterou jsme zahájili před dvěma lety spojením s Ewou Farnou a v loňském roce spoluprací s kapelou Chinaski a Katarínou Knechtovou. Letos byl jasnou volbou autor několika hitů Marek Ztracený. Přidáním písně do kampaně chceme lidem udělat dobrou náladu a aspoň trochu zpříjemnit Vánoce,“ říká Tomáš Punar, Commercial Marketing Director v Mall Group.

Předvánoční čas je neoddělitelně spjat s poslechem českých koled a vánočních písní. Ty dotvářejí pravou atmosféru klidu, pohody a míru. „Už dlouho jsem chtěl napsat další vánoční písničku a „Stačí věřit“ vznikla vlastně náhodou. Jednou v létě jsem si celý den broukal melodii, kterou jsem nemohl dostat z hlavy. Večer jsem se pak na chvíli zasnil a představoval si, jaké budou letos Vánoce. A v tu chvíli se mi to celé spojilo, a já během pár minut napsal tuto píseň,“ odhaluje zákulisí tvůrčího procesu interpret Marek Ztracený. Nový vánoční singl je autorskou záležitostí Marka Ztraceného, který ho připravil pod producentským dohledem Dalibora Cidlinského juniora. Videoklip k nové písni realizovali Jaroslav Zderadička a Daniel Horník z Filmzlicincompany.

Videoklip k písni „Stačí věřit“ bude exkluzivně týden ke zhlédnutí na Mall.TV, poté bude k vidění v online prostoru na Facebooku a Youtube.  

Videoklip je ke zhlédnutí na: https://www.mall.tv/mall-cz/marek-ztraceny-staci-verit

Mall Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy, jejíž portfolio kombinuje čtyři hlavní oblasti: tradiční e-commerce, online prodej potravin, internetovou televizi a finanční služby pro internetové nakupování. Působí v sedmi zemích a s více než dvěma tisící zaměstnanci nabízí své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Během roku 2018 doručila svým zákazníkům více než 7,1 milionu objednávek. Strategií Mall Group je vytvořit kolem samotného nákupu celou platformu rozšiřujících služeb a funkcí, aby se stala synonymem pro e-commerce skupinu 21. století. Je spoluvlastněná investiční skupinou Rockaway Capital Jakuba Havrlanta, skupinou PPF a EC Investments Daniela Křetínského a Patrika Tkáče. Role řídícího akcionáře připadá skupině Rockaway.

Více informací na http://mallgroup.com/ a https://www.mall.cz/o-mall-group.