Nový notebook pro školy a vzdělávací instituce od H

Společnost HP představila nový notebook navržený pro vzdělávání, který nese označení HP ProBook x360 11 G5.

Nový notebook HP ProBook x360 11 Education Edition obstojí i v často „drsném“ prostředí školy. Kombinace technologie a specifického užití dala vzniknout zatím nejrobustnějšímu osobnímu počítači od HP, který odolá pádu, rozlité vodě a klávesy zůstanou vždy tam, kam patří – na klávesnici. Tenký, ale zároveň odolný počítač je vybaven praktickým 360stupňovým kloubem, softwarovou sadou HP School Pack, dvěma kamerami a dotykovou obrazovkou s podporou stylusu. Studenti tak mohou tvořit a učit se způsobem, který je jim vlastní. Zařízení je prvním robustním konvertibilním notebookem na světě s režimem čtečky1 pro hands-free čtení. 

Výhody HP ProBook x360 11 G5 EE:

  • Robustní a odolný design. Tenké, lehké, ale odolné zařízení, které přežije školní den. Vylepšená ochrana hran a zesílené rohy vydrží zkoušku pádem z výšky 122 cm na překližkový povrch,2 notebook disponuje zesíleným napájecím portem, jenž zabraňuje poškození, klávesnice odolá ne příliš šetrné manipulaci a menšímu rozlití tekutin. Zařízení úspěšně prošlo testy standardu MIL-STD 810G a rozšířeným testováním pro provoz v oblasti vzdělávání.3
  • Inteligentní a efektivní výuka i studium. Díky nejnovějším procesorům Intel®4 počítač umožňuje rychlé přecházení mezi psaním dokumentů, aplikacemi STEM i střihem videa.
  • Rychlé a spolehlivé síťové připojení ke cloudu. První odolný konvertibilní notebook na světě5 s volitelnou podporou6 Wi-Fi 6 (802.11 AX):7 obrovský skok dopředu v bezdrátové konektivitě – gigabitové rychlosti a spolehlivost v často náročných školních podmínkách.8
  • Snadná správa a nasazení pro vyšší zabezpečení dat studentů. Efektivní správa a ochrana studentských zařízení pomocí integrovaných softwarových nástrojů, jako jsou například sady HP Manageability Integration Kit9 a HP BIOSphere Gen5.10 Ekosystém firmwaru HP BIOSphere Gen5 udržuje vysokou produktivitu díky automatickým aktualizacím a kontrolám zabezpečení. Jedná se o první robustní konvertibilní notebook na světě s kamerou nabízející ochranu soukromí.11 HP Privacy Camera má fyzickou závěrku a firmware, který chrání proti zneužití a sledování.

Dostupnost:

  • Notebook HP ProBook x360 11 G5 bude v České republice k dispozici od začátku února 2020 za ceny od 14 990 Kč.
Tagged