Rappová hvězda Majk Spirit má vlastní samolepky v komunikační aplikaci Viber

Majk přichází s novou formou komunikace s vlastními samolepkami a komunitou pro sdílení exkluzivních informací a osobní kontakt s fanoušky

Majk Spirit, slovenská rappová hvězda, přichází s druhou velkou novinkou v rozmezí pouhých několika týdnů. Poté, co na konci listopadu vydal svojí druhou knížku Spiritovky, uvádí slovenská hvězda exkluzivní soubor vlastních samolepek, které si jeho fanoušci a v Čechách a na Slovensku mohou zdarma stáhnout v komunikační aplikaci Viber. Samolepky mají skvělý název Majk Spirit – Hip Hop Positive. Po globálních hvězdách, které také zvolily samolepky jako způsob komunikace, jakými jsou Snoop Dog, 50 Cent, Eminem, Shakira a další, je Majk prvním umělcem s vlastními samolepkami v České republice a na Slovensku. Samolepky jsou populární formou komunikace a v komunikační aplikaci Viber se jich každý měsíc pošle více než 2 miliardy.

Kromě samolepek se Majk rozhodl vyzkoušet další současný trend komunikačního marketingu a pro své fanoušky spustil komunitu. Ta nabízí možnost osobní interakce s Majkem a také informace o jeho osobním a profesionálním životě. Komunita bude novinky přinášet průběžně a fanoušci tak mohou zjistit, co Majk chystá, kde hledá inspiraci a co nového se děje v jeho životě.

“Moji fanoušci v dnešní době z velké části „žijí“ a tráví hodně času na sociálních sítích a chatují přes aplikace. Chci s nimi svůj kontakt v digitálním světě rozšiřovat i o další nové komunikační kanály. Proto jsem souhlasil, když mě Viber oslovil jako prvního umělce v našem regionu, abych si v komunikační aplikaci otevřel oficiální komunitu,“ řekl o exkluzivní spolupráci Majk Spirit. “V mojí Viber komunitě spolu s fanoušky chatujeme, můžu tam také sharovat svoje myšlenky, bavit se s a šířit energii, kterou jim chci prostřednictvím své tvorby dát. Prostě si „vibrujeme na Viberu“. Pro mě je to nová možnost osobního kontaktu s fanoušky a pro ně zase možnost osobnějšího kontaktu se mnou.“

Samolepky i komunita jsou již „live“ na Viberu a všichni tak mohou s Majkem konverzovat a sharovat jeho energii. „Jsme moc rádi, že můžeme oznámit spolupráci s Majkem, který je velkou hvězdou v obou zemích. Je skvělé, že na naší platformě můžeme nabídnout jeho energii. Věříme, že samolepky budou mezi fanoušky opravdovým hitem,“ řekla Daniela Ivanova, Director Business Development, Viber Central and Eastern Europe.

Majk Spirit:

www.majkspirit.sk | www.instagram.com/majkspirit | www.facebook.com/MajkSpirit

Rakuten Viber
Ve společnosti Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud pocházejí. Naše globální uživatelská základna má přístup k celé řadě funkcí, jako jsou rozhovory typu one-on-one, videohovory, skupinové zprávy a aktualizace a komunikace s jejich oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajištujeme bezpečné a bezplatné prostředí ke sdílení svých zážitků.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Je oficiálním komunikační kanálem FC Barcelony a oficiálním partnerem pro zasílání rychlých zpráv a volání Golden State Warriors.

Připojte se k Viberu ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitky na světě.

Více informací o aktivitách Viberu v České republice získáte v naší oficiální komunitě Viber Czech Republic.

Pro další dotazy nás kontaktujte na media@viber.com

Links to Community: https://vb.me/669eb6

Links to stickers: https://vb.me/c8ecbe