Vycházejí Game Ready ovladače pro MechWarrior 5 a další tituly

Piranha Games dnes vydávají nový přírůstek ve známé sérii MechWarrior, která si v uplynulých dekádách stihla vybudovat širokou základnu fanoušků. Aktuální díl nese jméno MechWarrior 5: Mercenaries a již při uvedení pro něj budou mít majitelé NVIDIA GeForce k dispozici optimalizované Game Ready ovladače.

Kromě toho se s těmito ovladači také mohou hráči těšit na zážitek ze hraní očekávané PC verze Detroit: Become Human. Rozšiřují také program G-SYNC Compatible o dvojici displejů.

Nové monitory G-SYNC Compatible
Program G-SYNC Compatible rozšiřuje ekosystém G-SYNC a přináší do něj konzistenci. Zároveň má za cíl vzdělávat zákazníky o tom, které monitory během hraní poskytují dostatečně kvalitní zážitek z VRR (variable refresh rate). Nové ovladače rozšiřují tento seznam o MSI MAG251RX a ViewSonic XG270 a posouvají tak počet podporovaných monitorů přes číslovku 60. Jejich úplný seznam naleznete zde.

O ovladačích NVIDIA Game Ready
Game Ready ovladače jsou hráčům k dispozici v den vydání většiny hlavních titulů, nebo ještě před ním. Nabízejí optimalizaci pro co nejlepší výkon a ničím nerušený zážitek ze hraní. Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci Microsoft WHQL.

Doporučené odkazy: