True Wireless sluchátka Philips SHB2515 nabídnou až 100 hodin poslechu

Praha, 16. ledna, 2020 – Trendem poslední doby jsou bezesporu bezdrátová tzv. True Wireless sluchátka. Především při přehrávání hudby z mobilního telefonu – ať už třeba na cestě v dopravním prostředku či během nejrůznějších sportovních aktivit – dává osvobození od kabelů pocit skutečné volnosti. Ne všechna bezdrátová sluchátka ale dokážou spojit uživatelský komfort s vysoce kvalitním zvukem, ne všechna mají uspokojující výdrž a snadné dobíjení.

Příkladem toho, že pohodlí bezdrátového poslechu lze spojit s kvalitní reprodukcí, snadnou obsluhou i komfortním dobíjením, jsou „špuntová“ (In-Ear) sluchátka Philips SHB2515. Základem jejich zvukové kvality jsou reproduktory s průměrem 6 mm vybavené – podobně jako jejich velcí příbuzní v reprosoustavách – osvědčenými neodymovými magnety. K dobrému poslechu napomáhá i konstrukce zvukovodů, jejichž oválný tvar maximalizuje pasivní izolaci hluku. Samozřejmě, že základem poslechu je stereofonní zvuk, pokud ale potřebujeme slyšet i dění kolem sebe, může se někdy hodit režim Mono umožňující ponechat jedno ucho volné.

U špuntových sluchátek je velmi podstatné pohodlné nošení. V příslušenství modelu Philips SHB2515 proto uživatel najde ve třech velikostech měkké gumové ušní adaptéry, které dokonale padnou do uší. Díky tomu nejen sluchátka dobře drží, ale utěsnění vstupu do ucha napomáhá i intenzivnímu dojmu z poslechu.

Sluchátka reprodukují zvuk přenášený ze zdroje přes Bluetooth, v jehož rámci jsou podporovány profily A2DP, Handsfree, HFP, HSP. Párování je jednoduché, mj. i proto, že sluchátka si „pamatují“ poslední zařízení, se kterým byla spárována a připojení je tak otázkou okamžiku.

Sluchátka slouží i pro pohodlné handsfree telefonování. Pro tento účel jsou vybavena i mikrofonem a díky funkcím odstranění akustické ozvěny a potlačení šumu bude poslech hovoru příjemný a bez rušení. V obou případech – při reprodukci hudby i při telefonování – pak oceníme jednoduchý, ale funkční systém ovládání pomocí multifunkčních tlačítek na obou sluchátkách. Pomocí nich je možné měnit hlasitost, přeskočit skladbu nebo přijmout příchozí hovor.

Díky pouzdru sluchátek, které je současně i jejich dobíjecím zařízením s kapacitou 3 350 mAh (obdoba power banky), má uživatel zásobu dobíjecí energie až na 100 hodin provozu doslova v kapse. Jedno nabití z pouzdra trvá přibližně 1,5 hodiny a vystačí na zhruba 5 hodin přehrávání. Navíc na pouzdru nechybí také port USB, takže nám v případě potřeby poslouží i pro dobití mobilního telefonu. 

True Wireless sluchátka Philips SHB2515 jsou dostupná v černém a bílém provedení, jejich doporučená cena je 3 099 Kč.

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na vizuální digitální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty po celém světě. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech a v oblasti audio produktů Philips po celém světě. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

Sledujte nás také na sociálních sítích: Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate 
Instagram: https://instagram.com/philipstvs