Libli se mění na Nordic Telecom. Nová značka přinese zákazníkům další výhody

Praha 23. 1. 2020 – Společnost Libli s.r.o. nově ponese název Nordic Telecom Regional s.r.o. Od 23. ledna 2020 proto bude společnost Libli s.r.o. vystupovat již jen pod značkou Nordic Telecom. Tímto krokem sleduje telekomunikační operátor vybudování jediné silné značky, která má ambici stát se třetím největším poskytovatelem pevného připojení k internetu v Česku.

Spojení firem probíhá již od dubna 2019, kdy se stal Nordic Telecom 100% vlastníkem společnosti Libli. Tím významně posílil svou pozici na telekomunikačním trhu. Operátor aktuálně poskytuje internetové služby více než 100 000 firemních a rezidentních zákazníků. Během následujících dvou let plánuje dosáhnout minimálně 13 % podílu na trhu ISP a zajistit dostupnost svých služeb pro 1,3 milionu domácností v Česku.

„Chci ujistit všechny stávající zákazníky, že změna značky přinese jen pozitiva. Budeme jim moci nabídnout širší výběr tarifů a ještě kvalitnější služby od mobilních přes pevné až po televizní vysílání, říká Ondřej Schneider, který má v Nordic Telecom sjednocení společností na starosti.

Od 23. ledna 2020 začínají obě firmy používat jednotné logo Nordic Telecom. Veškeré zákaznické smlouvy se společností Libli budou automaticky převedeny na společnost Nordic Telecom Regional.

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz buduje vlastní LTE síť. Současně, prostřednictvím partnerských sítí, působí jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor. Společnost je součástí investiční skupiny Nordic Investors, jejím minoritním akcionářem je J&T Private Equity Group.

http://www.nordictelecom.cz