Nový televizní program Skylink 7 boduje!

13. 2. 2020 – Při současném rozsáhlém počtu televizních programů, lze těžko najít takový, který by zaujal i jako čerstvý nováček. Přesně to se ovšem povedlo stanici Skylink 7, která letos v únoru slaví své první narozeniny. Do své programové nabídky ji zařadila společnost M7 Group, která se s novým vlastním programem rozhodla vsadit na aktuální trendy a pestrý obsah vysílání. Už v listopadu 2019 vědělo o novém programu 75 procent zákazníků Skylinku a 25 procent z nich ho sledovalo pravidelně. Stanice za rok existence odvysílala přes 580 pořadů a získává si stále více spokojených diváků.

Rostoucí oblibě se těší exkluzivně uváděné seriály Domácí hřiště o vzestupu fotbalového klubu pod vedením nové trenérky, a komediální seriál Vítejte ve Švédsku. Stanice ale zaujala i ty diváky, kteří kromě seriálů oceňují i kvalitní filmovou tvorbu, dokumenty, sportovní záznamy nebo koncerty vážné a populární hudby.

Udržet si mezi velkým počtem televizních programů svou pozici plánuje Skylink 7 i nadále cestou kvalitní a pestré nabídky, která potěší široké spektrum televizních diváků. V průběhu února tak vyvrcholí druhá série seriálu Domácí hřiště, legendární moderátor motoristických pořadů se v pořadu Velké stavby s Richardem Hammondem vydá na cestu po celém světě v doprovodu kamer Discovery, a představí se také dokumentární seriál stanice Viasat History o různorodém chování divokých zvířat Nejdivočejší přežití či poutavý příběh Londýn: Dva tisíce let historie s moderátorem Danem Jonesem.

Všechny výše zmíněné pořady je možné sledovat také v internetové televizi  Skylink Live TV  na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.

Skylink 7 je dostupný na pozici č. 7 a je přístupný všem zákazníkům Skylinku.

Technické parametry pro naladění předvolby Skylink 7:
Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 344 MHz
Polarizace:                            Horizontální
FEC:                                        2/3
Symbolová rychlost:           29 900 kS/s
Norma:                                  DVB-S2/8PSK
Pilot:                                      OFF
FastScan                                7