Schneider Electric představuje nové solární a čelové světlo Mobiya

Praha, 19. února 2020 Schneider Electric uvádí na trh dva nové produkty z rodiny Mobiya. Solární světlo Mobiya Lite je zmenšenou a zjednodušenou verzí bateriového světla Mobiya, druhou novinkou je čelové světlo Mobiya určené pro volnočasové outdoorové aktivity. Oba produkty jsou vyrobeny z kvalitních odolných materiálů, vyznačují se snadným dobíjením, dlouhou výdrží, nastavitelnou úrovní svítivosti a příznivou cenou.

Když není elektrická zásuvka po ruce

Přenosné bateriové světlo Mobiya Lite má všechny vlastnosti staršího bateriového světla Mobiya včetně možnosti dobíjení pomocí solárního panelu. Je tak ideální volbou pro situace, kdy je uživatel krátkodobě i dlouhodobě bez přístupu k elektrické síti. V těchto případech poslouží i jako powerbanka pro mobilní zařízení.  Lampa má navíc čtyři různé úrovně svícení – 110, 80, 50 a 10 lumenů, a v závislosti na intenzitě světla výdrž od 6 do 50 hodin. Novou funkcí je i speciální SOS režim, při němž světlo bliká v intervalu morseovky a imituje tak volání o pomoc. Srdcem lampy Mobiya Lite je nejmodernější baterie LiFePO4 s životností až 8 let. Lampa má širokou variabilitu uchycení včetně montáže na hrdlo PET lahve. Uplatnění najde na chalupách, při rybaření nebo při kempování ve stanu či karavanu. Doporučená MOC je 913 Kč. 

Dostatek světla se postará o bezpečnost v terénu

Čelové světlo ze série Mobiya je určeno primárně pro volnočasové outdoorové aktivity jako turistika, běh nebo cyklistika, využití ale najde i v domácnosti. Má dvojici různobarevných LED diod (bílou a červenou), které dokážou při maximálním světelném toku 60 lumenů osvětlit prostor až do vzdálenosti 20 metrů. Světlo má nastavitelnou intenzitu a výdrž 5–10 hodin. Režim SOS pomáhá přitáhnout pozornost v případě nouze, a to po dobu až 30 hodin. Světlo je upevněno na širokém pásku, který dobře sedí na hlavě, a může být podle potřeby naklopeno. Kvalitní lithiová baterie, nízká váha, malé rozměry, ale zároveň robustnost a odolnost díky použitým materiálům činí z čelovky Mobyia skvělého parťáka při venkovních aktivitách. Doporučená MOC je 470 Kč. 

O Schneider Electric

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že máš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo Life is on platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com

Related resources:

Follow us on:

Hashtags:  #LifeIsOn