IdeaSense se podílí na inovativních řešeních energetické skupiny MVV

inovační společnost IdeaSense přivítala ve svých nedávno otevřených prostorách Idea Delivery Lab další společnost. V zázemí inkubátoru startupů nyní nově pracuje i inovační tým české pobočky společnosti MVV, která patří mezi přední výrobce a distributory tepelné energie v České republice.

2019-09-25 11_19_32-Úvod _ Ideasense

Společně s inovátory z IdeaSense identifikoval tým MVV na základě detailní segmentace několik oblastí pro možné inovace. Díky tomuto propojení a bohatým zkušenostem obou společností vznikly zajímavé nápady, které mohou přinést nové produkty, inovaci zákaznické péče, a zároveň posílit tržní pozici MVV v České republice.

„Díky IdeaSense se celý inovační proces násobně akceleroval,” uvádí Jan Vencour, ředitel úseku správy majetkových účastí v MVV. „Vytvořili jsme prostředí, které společnost MVV inspiruje, baví a zároveň má projekt velmi přísná KPI,” dodává ke spolupráci Michal Reynaud, Chief Innovation Officer z IdeaSense. Mimo vytváření samotných inovací bude mít IdeaSense na starosti školení zástupců MVV v této oblasti.