Populární shoot’n’loot hra Vigor oznámena pro konzoli Nintendo Switch

Praha, 26. března 2020 – České herní studio Bohemia Interactive s radostí oznamuje, že populární shoot’n’loot hra Vigor bude nově dostupná i pro konzoli Nintendo Switch. Hráči se tak budou moci prohánět nebezpečnou divočinou nejen u svých televizí, ale vzít si celé dobrodružství kamkoliv na cesty.

Všichni zájemci si mohou Switch verzi vyzkoušet již v uzavřené betě, která poběží od 9. do 16. dubna. Ta byla oznámena během pravidelného streamu z Nintendo Direct show. Registrovat do bety se může každý majitel Switche na této stránce do čtvrtka 2. dubna.

Rozhodli jsme se, že je čas udělat další krok po vydařeném období exkluzivity na konzoli Xbox. Poválečné Norsko plánujeme otevřít novým hráčům, konkrétně majitelům konzole Nintendo Switch™. Zatímco ve verzi pro Xbox Outlandeři ochutnají příchod nové sezóny, Closed beta poběží ve speciální verzi.“ říká vedoucí projektu Petr pettka Kolář.

Díky revolučním možnostem Switche tak nemusí fanoušci opouštět bojiště za žádných situací a mohou se zapojit do hry během cest, pobytu na chalupě nebo jen z pohodlí gauče tak jako dosud. 

Registrace do uzavřené bety: vigorgame.com/switch

Link na trailer: https://www.youtube.com/watch?v=GeC-7V0qQoM&feature=youtu.be

Press centrum: https://vigorgame.com/press/20

O hře Vigor

Vigor je free to play exkluzivní shoot ‚n‘ loot hra, ve které si hráči staví svůj Shelter (úkryt). Již přes 4 000 000 hráčů se prošlo po malebných, ale nebezpečných krajinách poválečného Norska. Vigor si můžete vyzkoušet na konzolích Xbox One a nově i na Nintendo Switch.

Více informací o Vigor: vigorgame.com

Follow na Twitter

Like na Facebook

Zkuste hru zdarma na Xbox