Z Rohlíku Mini se stává Rohlík Turbo

/28. dubna 2020/ Děláme všechno proto, abychom nabízeli nejlepší službu na trhu. K dnešnímu dni spouštíme RohlíkTurbo, nástupce RohlíkMini. Rozváží od 8h do 22h, bez limitu minimální výše objednávky a s dopravou první měsíc zdarma. Ikdyž se jedná o expres doručení, stále držíme rohlíkovskou top kvalitu a čerstvost.

V Rohlíku chceme i nadále nabízet tu nejlepší službu a udělat nakupování úplně nejjednodušší co to jde. Mini nám pomohlo zásobovat lidi v období největší krize.
A teď, když se situace uvolňuje, tak zákazníkům ponecháváme ten největší benefit
pod srozumitelnějším označením“, vysvětluje přejmenování služby na Turbo Jiří Rákosník, marketingový ředitel Rohlík.cz

Název služby „Turbo“ je pro zákazníka srozumitelnější. Když se dostane do situace, že mu doma došlo mléko, které nutně potřebuje, jde z práce a chce rychle nakoupit
na večeři nebo se vrací z víkendu a má prázdnou lednici, přesně v těchto momentech je tu Rohlík Turbo. Služba nabízí prověřenou kvalitu sortimentu a pestrost oblíbených výrobků s dovezením už do 60 minut od objednání.

V Rohlíku jsme 6. 4. 2020 v období nouzového stavu spustili v reakci na potřebu zásobovat potravinami co nejrychleji co nejvíce zákazníků službu RohlíkMini. Proto, aby doplňoval služby „velkého“ Rohlíku. Situace se zásobováním se stabilizuje a my chceme tento benefit co nejrychlejšího doručení pro zákazníky udržet dál. Zákazníci si tuto službu chválí, za pár dní si na ní zvykají a mají zájem využívat ji dlouhodobě. Jak vyplynulo z jejich reakcí a zájmu.

                                            
Služba Rohlík Turbo je vhodná jak pro velké, tak pro malé nákupy. Bez limitu minimální výše objednávky.