ADATA představuje powerbanku T5000C v pastelových barvách a s květinovým vzorem

Taipei, Tchaj-wan – 7. května 2020 – ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů a mobilního příslušenství, oznamuje uvedení powerbanky 5000mAh T5000C. Kompaktní T5000C jde na trh v unikátním ženském stylu s rytými květinovými vzory a ve dvou pastelových barvách – pudrové růžové a svěží modré. Kromě netradičního vzhledu nabídne T5000C mnoho funkcí, včetně portů USB-A a USB-C, které podporují obousměrné nabíjení.

Unikátní design – pastelové barvy a květinový vzor

T5000C se na první pohled odlišuje od designu tradičních powerbank obvykle charakterizovaného tlumenými barvami a nezdobenými povrchy.  Naproti tomu nová T5000C se nebojí barev a vzorů, které působí výrazně, svěže a velmi žensky. Kromě nepřehlednutelných barev a vzorů je powerbanka příjemná na dotyk díky použitému materiálu a rytým vzorům.  

Ideální na cesty – kompaktní a lehká

T5000C je ideální pro zaneprázdněné ženy, které jsou neustále v pohybu a na cestách. Její neuvěřitelně štíhlé tělo (1, 42 cm) je srovnatelné s rozměry dnešních chytrých telefonu a její hmotnost je pouhých 125 g. Uživatelkám se komfortně vejde do každé tašky, kabelky, ale i zadních kapes. 

Duální porty a obousměrné nabíjení

T5000C má dva USB porty (USB-A a USB-C) s výstupním proudem až 3,0 A, což umožní uživatelům nabíjet dvě zařízení současně. Navíc port typu C podporuje obousměrné nabíjení a dovoluje uživatelům nabíjet T5000C nebo jiné zařízení typu C jediným kabelem.

Komplexní ochrana

Bezpečná činnost je zaručena díky ochranným opatřením zařízení proti přebití, nadměrnému vybití, přehřátí, zkratu a přepětí na vstupu a výstupu.

Přesná dostupnost ADATA T5000C se může v jednotlivých regionech lišit. Chcete-li zjistit dostupnost a ceny na konkrétních trzích, obraťte se, prosím, na nejbližší obchodní zastoupení ADATA, které najdete na adrese http://www.adata.com.

O ADATA – Inovujeme budoucnost

ADATA Technology je druhým největším světovým dodavatelem DRAM paměťových modulů, patří mezi 20 hlavních mezinárodních značek pocházejících z Tchaj-wanu a je držitelem více než 500 patentů v oblasti počítačových pamětí. Mezi hlavní produktové řady ADATA patří paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné pevné disky. Protože usilujeme o inovaci, kvalitu a výkon, získávají výrobky ADATA mezinárodní uznání a ocenění včetně iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. Maskotem značky ADATA je kolibřík, který představuje agilitu společnosti, pokud jde o inovaci a zlepšování lidských životů prostřednictvím technologie. Více informací najdete na industrial.adata.com.