SteelSeries uvádí headset Arctis 1 Wireless pro Xbox

Poprvé byl odhalen jako součást limitované edice produktů s motivy Cyberpunk. Nový headset staví na základech uznávaného modelu Arctis 1 Wireless a přidává podporu bezdrátového připojení pro Xbox v rámci USB-C adaptéru.

Chicago, 19. 5. 2020 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, uvádí na trh Arctis 1 Wireless for Xbox. Multiplatformní herní headset s unikátním USB-C adaptérem bude také plně kompatibilní s Xbox Series X.

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je bezdrátový headset 4 v 1 zakládající se na původním modelu Arctis 1 Wireless s USB-C připojením. Nový adaptér umožňuje přepnutí pro podporu Xbox připojení, resp. dalších platforem s USB-C konektorem. Využívá ověřenou bezztrátovou 2,4GHz technologii přenosu s ultra nízkou odezvou. Lze jej připojit ke konzolím Xbox, PS4, Nintendo Switch, k počítači i zařízením s operačním systémem Android. K dispozici je také klasický 3,5mm jack konektor.

Elegantní, nízkoprofilový design a odnímatelný mikrofon dělají z headsetu Arctis 1 Wireless také stylová sluchátka na cesty, zatímco si zachovávají stejně výkonné měniče jako oceňovaný model Arctis 9X. Kvalitní ClearCast mikrofon pro přirozený a čistý zvuk je vybaven i redukcí okolního hluku. Na rozdíl od modelů Arctis 3, 5, 7 a 9X není zatahovací, nýbrž kompletně odnímatelný.

Headset Arctis 1 Wireless for Xbox se vzdává ikonické flexibilní čelenky ve prospěch nízkoprofilového řešení. Naopak zůstávají pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konstrukce sloužící jako slider pro nastavení velikosti hlavového mostu.

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je nyní k dispozici za 119,99 euro s DPH včetně přepravy prostřednictvím www.SteelSeries.com.

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.