Využijte naplno DSL připojení s AVM FRITZ!Box 7590

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro vysokorychlostní přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Nosnými produkty AVM jsou zařízení pro rychlý přístup k Internetu řady FRITZ!Box, která poskytují rovněž celou řadu doplňkových funkcí pro multimédia a hlasovou komunikaci.

Pro připojení po telefonních linkách prostřednictvím xDSL nabízí společnost svůj nejvýkonnější model AVM FRITZ!Box 7590, ve kterém jsou implementovány nejmodernější vysokorychlostní technologie VDSL 35b supervectoring. Díky tomu je možné přenášet data rychlostí až 300 Mbit/s downstream a 50 Mbit/s upstream.

AVM FRITZ!Box 7590 je vybaven také špičkovým řešením pro lokální bezdrátovou síť, v němž jsou rovněž zahrnuty nemodernější dostupné technologie. Uživatelé mají k dispozici Wi-Fi 4 x 4 dual-band Wireless AC + N s Multi-User MIMO s přenosovými rychlostmi až 1.733 Mbit/s + 800 Mbit/s. Samozřejmostí je i zpětná kompatibilita se staršími Wi-Fi standardy. Pro klasickou lokální síť Ethernet přes kabely jsou dále k dispozici čtyři gigabit LAN porty a rychlé připojení periferií umožňuje USB 3.0 port. 

Jako u všech zařízení řady FRITZ!Box nechybí ani funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. 

Vynikající parametry AVM FRITZ!Box 7590 byly oceněny již v rámci loňského hodnocení routerů, kterého se zúčastnilo více než sto redaktorů odborných IT magazínů z devíti evropských zemí. AVM FRITZ!Box 7590 zde získal prestižní ocenění „European Hardware Award 2019“ a byl tak ve své kategorii zvolen nejlepším routerem na trhu. Skvěle dopadl také v letošním hodnocení německého spotřebitelského magazínu Stiftung Warentest, kde s velkým náskokem zvítězil ve své kategorii a získal rating „very good“, který byl v historii těchto testů udělen routeru vůbec poprvé.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm