vzpomínky zachyceny v ultra vysokém rozlišení s motorola one fusion+

Jsme známí tím, že děláme nové technologie dostupnějšími a nejnovější špičkové funkce integrujeme do zařízení motorola one, jakmile jsou k dispozici. Naše nejnovější zařízení vyčnívá z davu tím, že s ním získáte vše – ostřejší a jasnější fotografie z každého úhlu a za každých světelných podmínek díky 64MP kamerovému systému s vysokým rozlišením, vyvážený a inteligentní výkon podpořený neuvěřitelnou výdrží baterie, vše si navíc můžete vychutnávat na dokonale pohlcujícím displeji. A to vše je zabaleno v jedinečném designu. Užijte si fúzi špičkových technologií, které nikde jinde nenajdete, s motorola one fusion+.

udělejte z vašich vzpomínek nezapomenutelné

motorola one fusion+ 

je vybavena mocným systémem čtyř kamer, což jí umožňuje zachycovat ultra-realistické snímky ve vysokém rozlišení. Vychutnejte si bezkonkurenční čistotu a přesnost barev s 64MP senzorem s ultra vysokým rozlišením, vybaveným technologiemi Quad Pixel a Night Vision, které se starají o to, aby byla každá fotografie ostrá a jasná díky čtyřnásobně vyšší citlivosti na světlo. Zvěčněte obyčejný okamžik a se senzorem hloubky ho hravě proměňte na výjimečný, nádherně rozostřený portrét.

Díky 118º ultra-širokoúhlému objektivu zachytíte v záběru 4x více a specializovaná Macro Vision kamera, 

s dvojnásobně vyšším rozlišením než jiné makro kamery na trhu, vás dostane 5x blíž, bez ohledu na to, jak velké či malé je to, co chcete zvěčnit. A když jste připraveni stát se středem fotografie, motorola one fusion + s 16MP vysouvací selfie kamerou vám polichotí za každých světelných podmínek díky technologiím Quad Pixel a Night Vision, přičemž stále ponechává prostor displeji na rozpínání se od okraje k okraji bez rámečků.

síla, se kterou se dostanete ještě dále

Vpřed na plný plyn s vynikajícím procesorem, který udrží krok téměř s čímkoliv. motorola one fusion + 

s procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 730 přináší vysoce efektivní výkon – obohacen množstvím prvků využívajících umělou inteligenci, které dělají multitasking hrou a vyvážený výkon zase mění hru na ideální gamingový zážitek.

To poslední, co chcete, když si naplno vychutnáváte své vzpomínky či jiný obsah, je upozornění na téměř vybitou baterii. Proto jsme telefon vybavili 5000 mAh baterií, která vás nebude brzdit v ničem, co děláte. Získáte tak více než dva dny energie, když ji nejvíce potřebujete1 – a když budete potřebovat dobít baterii, s TurboPower nabíjením to zvládnete doplňuje velmi rychle.

vychutnejte si pravou, ničím nerušenou zábavu

Nic by se nemělo dostat mezi vás a vaše oblíbené seriály a filmy. motorola one fusion + se může pochlubit jedinečným a pohlcujícím 6,5-palcovým Total Vision Full HD + displejem, který se zcela nepřerušovaně táhne od okraje k okraji díky super rychlé vysouvací selfie kameře, jež se ukrývá za displejem. Displej na motorola one fusion+ vám dává tolik širokou barevnou škálu jako nikdy předtím. Navíc je certifikován pro HDR10, takže si můžete vychutnat své oblíbené filmy, pořady a fotografie v živých a věrných barvách s vylepšeným jasem a kontrastem.

S prvotřídním hifi reproduktorem zažijete hlubší a intenzivnější zvuk, který vám rozvibruje buňky v těle. Získáte s ním čtyřnásobně lepší basový výkon, 2 čistší vokály a vyšší čistotu i při hlasitosti na maximum.

personalizujte svoje zážitky 

Díky specializovanému tlačítku Google Assistant na boku telefonu máte vlastního osobního asistenta na dosah ruky. Stačí na něj poklepat a prostřednictvím ovládání hlasem si vyžádat odpovědi na otázky či informace, i když je telefon zamčený.

A to nejlepší na závěr, motorola one fusion+ přichází s vlastním uživatelským rozhraním My UX, které zahrnuje všechny skvělé Moto Zážitky, které si zákazníci zamilovali, jakož i celou řadu nových přizpůsobitelných funkcí. My UX umožňuje uživatelům přenést hudbu, videa a hry na vyšší úroveň s vlastními nastaveními a pokročilými ovládacími prvky. Uživatelé si dokonce mohou vytvořit vlastní motivy výběrem jedinečných fontů, barev, tvarů ikon a animací snímače otisků prstů, aby jejich telefon dokonale vynikl.

Dostupnost & cena

motorola one fusion+ je od dnes dostupná v Polsku a ve vybraných evropských zemích bude dostupná 

v následujících dnech za doporučenou maloobchodní cenu 299 Eur. V následujících dnech bude zařízení dostupné 

i v Indii a v následujících týdnech i ve vybraných zemích Latinské Ameriky. V České republice bude dostupná začátkem července.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost Fortune Global 500 v hodnotě 45 miliard dolarů a světový lídr v oblasti technologií na podporu inteligentní transformace prostřednictvím inteligentních zařízení a infrastruktury, které vytváří nejlepší zážitek z používání. Společnost Lenovo vyrábí jedno z nejširších portfolií propojených produktů na světě, včetně smartphonů (Motorola), tabletů, počítačů (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) a pracovních stanic, jakož i zařízení AR / VR a inteligentních řešení pro domácnosti a kanceláře. Lenovo nabízí také portfolio serverů a storage (ThinkSystem, ThinkAgile), které vytváří bezpečný prostor a úložnou kapacitu pro společnosti. Sledujte nás na: Linked-In, Facebook, Twitter, Instagram, Weibo, přečtěte si nejnovější zprávy prostřednictvím naší stránky Storyhubu.