Firmy se vrací k poradám a požadavky na občerstvení se změnily, BB Box na situaci reaguje single packem

Praha 15. června 2020: – Služba BB Box od Bageterie Boulevard, která je jedničkou na českém trhu s firemním občerstvením, představuje nové balení svých boxů s občerstvením. Takzvaný single pack je koncipován tak, aby jej mohlo jíst více strávníků a snížil možná rizika. BB Box tak reaguje na aktuální požadavky firem, které se vracejí ke standardnímu režimu práce a obnovují porady a setkávání. Dokládá to i prodej BB Boxů, který stoupl meziměsíčně o 120 %, přičemž se ke službě vrátilo 90 % jejích zákazníků.

Z průzkumu služby BB Box plyne, že se do běžného provozu vrátilo až 90 % firem. Nadále však platí zvýšené hygienické nařízení a normy, od kterých některé firmy ani do budoucna neplánují upustit. Kvůli tomu se mění i požadavky na standardy firemního občerstvení, na které musí reagovat jeho dodavatelé. Služba BB Box proto zavádí nové balení, tzv. single pack, které je reakcí na zvýšenou poptávku po podobných řešeních ze strany firem, jež se snaží co nejrychleji začít pracovat v běžném režimu.

 „S nástupem koronavirové krize a zavedením jednotlivých opatření se trh s firemním občerstvením prakticky zastavil. Nařízené homeoffice ze strany zaměstnavatelů přesunuly firemní schůzky do online prostředí. Z rostoucí poptávky po firemním občerstvení nyní vidíme, že se většina z nich vrací do normálu a zaměstnanci se postupně vracejí do práce, a to ať už z důvodu rozvolňování opatření nebo neefektivity domácích kanceláří,“ potvrzuje situaci Levon Ter-Ghazaryan, projektový manažer služby BB Box.

Z analýzy poradenské společnosti Moore Czech Republic mezi jejími klienty totiž plyne, že se produktivita zaměstnanců na homeoffice v březnu snížila o 10 % a v dubnu dokonce o 30 %. Tento klesající trend efektivity ve spojení se snižujícím se hospodářským výkonem firem může být také důvodem pro rychlý návrat firem k pracovnímu režimu v předkrizové době, a to i přes původní záměry některých společností na zavedení dlouhodobého homeoffice modelu.

Od pondělí 15.6. tak mohou zákazníci BB Boxů využívat novou službu Single pack. Jednotlivé kousky občerstvení jsou zabalené do samostatných papírových obalů, které minimalizují kontakt ostatních strávníků s občerstvením. „Bagety a wrapy jsou ze své podstaty jídlem, které se jí rukama, a každý BB Box je navíc určený až pro 8 lidí. Rozhodli jsme se proto přijít s řešením, které dokáže co nejlépe snížit kontakt s jídlem a usnadnit i jeho servírování,“ říká Levon Ter-Ghazaryan.

Single packy je možné objednat u jakýchkoli bagetových boxů a wrapů a cena balení single packu je 30 Kč. Dostupná však zůstává i stálá nabídka ve standardním provedení i ceně.

Chytré firemní občerstvení v podobě BB Boxů si mohou objednávat dvě hodiny před doručením firmy a úřady v největších českých městech po celé České republice – například v Praze, Brně, Plzni, Ústí nad Labem, Teplicích a v Mladé Boleslavi. V Ostravě, Hradci Králové, Kladně, Kolíně, Mostě, Liberci nebo Pardubicích pak funguje možnost osobního vyzvednutí. BB Boxy vždy obsahují čerstvě upečené bagety z Bageterie Boulevard v různých variantách, kromě baget a snídaňových boxů je možné objednat i wrapy, muffiny nebo nápoje. Mezi pravidelné zákazníky BB Boxu patří například Seznam, Tesco, L’Oréal, agentura H1 nebo Ministerstvo průmyslu a obchodu.