Viber uvádí zcela novou funkci pro vytváření vlastních GIFů

Uživatelé si mohou vytvářet vlastní GIFy a využívat různá nastavení jako boomerang nebo přehrávání pozpátku

Praha, 22. června, 2020 – Rakuten Viber, jedna z předních světových komunikačních aplikací, oznamuje uvedení nové funkce, a to nástroje na vytváření vlastních GIFů, které mohou uživatelé posílat rodině a přátelům. V souladu s celosvětových nárůstem využívání komunikačních aplikací, rozšiřuje Viber možnosti své aplikace o novinky, které kromě GIF creatoru zahrnují také skupinové audio a videohovory až pro 20 osob a skupinové konverzace až pro 250 osob. Nová funkce pro vytváření GIFů funguje pro uživatelé iOS, pro Android bude spuštěna v následujících týdnech. 

Textové zprávy mohou být někdy nejasné a otvírá se tak prostor pro špatné pochopení obsahu nebo tónu, s jakým byly napsány. I když správnému porozumění pomáhají třeba emoji, možnosti komunikace textem jsou omezené. Novinka od Viberu, tedy možnost kromě vlastních samolepek vytvářet i vlastní GIFy, zajisté pomůže udělat konverzaci v aplikaci jasnější než kdy dříve. 

Uživatelé nyní mohou v jakékoliv konverzaci snadno nahrát krátké video nebo vybrat video z galerie a změnit ho na legendární GIF s pomocí boomerangu, zrychlení nebo přehrání pozpátku. 

A jak vytvořit vlastní GIF?

  • Zkraťte video, abyste měli jen část, která se pro GIF hodí. 
  • Vyberte si možnost přehrání videa – boomerang, smyčka, slow-motion, přehrání pozpátku, x2 nebo x4 zrychlení. 
  • Dotvořte nový GIF s pomocí různých fontů, barev, obrázků a samolepek. 

“Viber se snaží dát uživatelům co nejvíce možností, jak se vyjádřit v rámci komunikační aplikace. Rádi říkáme, že emoji může nahradit slova, GIF nebo samolepka mohou ale nahradit celé věty. Uživatelé tak nyní s pomocí vlastních GIFů mohou komunikovat ještě jasněji, a hlavně to může být větší zábava,” řekl Ofir Eyal, COO ve společnosti Rakuten Viber.

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v naší aplikace a můžete se také zúčastnit zajímavých anket. 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=h57cIgjcdow

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, 

novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

 

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

 

Připojte se k Viber ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitek na světě!

 

Zajímají vás další informace o Rakuten Viber? Naleznete je zde brand center