Nový televizor Philips za bezkonkurenční cenu k TV tarifům od T-Mobile

Praha, 25. června 2020 – Mobilní operátor T-Mobile nově nabízí ke svým televizním službám televizor Philips série 8505 za zvýhodněnou cenu. Na výběr jsou televizory s úhlopříčkou 43 nebo 50 palců. Nabídka se vztahuje k TV tarifům S, M, L nebo XL. Televizní služby T-Mobile jsou k dispozici přes internet, satelit a optické kabely. Nabízí až 155 programů, z toho 78 v HD kvalitě, možnost zastavení, zpětného zhlédnutí nebo nahrání oblíbeného pořadu. 

Nový televizor Philips 8505 z řady Performance Series se vyznačuje ideálním poměrem cena/výkon. S televizním tarifem od T-Mobile je možné sehnat 43palcový model 43PUS8505 za zvýhodněnou cenu 9 201 Kč (původně 16 999 Kč) a 50palcový model 50PUS8505 za 10 351 (původně 19 999 Kč). Tento 4K LCD televizor okouzlí diváky svým osvětlením Ambilight, které promítá na zeď za televizorem světlo, které přesně odpovídá obsahu na obrazovce. Televize tak doslova prodlužuje barevný obraz na okolní stěny. Tím také snižuje únavu očí ze sledování televize. 

Na výsledné kvalitě reprodukce se podílí patentovaný obrazový procesor P5, který vylepšuje kvalitu obrazu v oblasti ostrosti, barvy, kontrastu a pohybu. Tento model podporuje formát HDR10 a HDR10+, který umožňuje dosáhnout vysoké úrovně kontrastu. Díky podpoře formátů Dolby Vision a Dolby Atmos si diváci mohou vychutnat obraz a zvuk jako v kině. Operační systém Android TV zase umožňuje stahovat a používat vybrané aplikace známé z mobilních telefonů. Jako například aplikaci T-Mobile TV GO, díky které není nutné k novému televizoru pořizovat set-top box.

Internetová T-Mobile TV nabízí jednoduché ovládání, sledování na 2 set-top boxech a až 4 dalších zařízeních a širokou nabídku českých i zahraničních programů. Z pestré palety dokumentů, sportovních přenosů, seriálů, filmů i pohádek si vybere opravdu každý. Ještě lepší zážitek ze sledování zajistí nový televizor Philips 8505 za bezkonkurenční cenu.

Více o nabídce: https://www.t-mobile.cz/t-mobile-televize 

O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů. 

Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.

###

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte https://www.tpvision.com/image-library/

Sledujte nás také na sociálních sítích: 


Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate 
Instagram: https://instagram.com/philipstvs